Dominika

Ochočíte si divokou kočku..?

O mně:

CZ | Věk: 22 | Výška: 172 cm | Váha: 62 kg | Prsa: 1, přírodní


Dominika je jako divoký živel, kterému se rádi vydáte na milost. Jako oheň, který příjemně hřeje, ale nespaluje. 

Při masáži o vás bude Dominika citlivě pečovat a nechá také projevit své exhibicionistické já. Důležitou zajímavostí je, že Dominika má jako jediná z našich slečen v intimních partiích přirozené ochlupení, máte tedy možnost obdivovat její syrovou krásu.

Pokud máte zájem vyzkoušet kromě masáže něco dalšího, Dominika si velice dobře rozumí s provazy a v tomto směru má bohaté zkušenosti. Umí dobře číst řeč těla, skvěle ovládá hru svádění a pokud vycítí příležitost, pustí se s vámi i do pokročilejších praktik, jako například breath play.

Milovníci nylon fetish si také přijdou na své, jakákoli další přání stačí Dominice zmínit na místě, ochotně vám vyjde vstříc.

Dominika si ráda vezme na starost také ženy a páry.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Dominikou:

Co se mi líbí na masáži?

Ráda poznávám energie různých lidí a masáže mi nabízejí jedinečné prostředí, kdy se i s cizím člověkem dokážeme dostat do hluboké intimity. Baví mě, když se díky takovému zážitku pak každý dozvíme o sobě něco nového, nebo něco na nás konečně pochopíme.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Nejvíce mě potěší respekt a to jak vůči mně, tak vůči jemu samému. Mám ráda muže, kteří jsou si sami sebou jistí a nebojí se odhalit i zranitelné stránky sebe sama. Nejvíce si vážím upřímné komunikace.

Jak vypadá můj ideální den?

Ach, ideální den... Záleží, jakou mám náladu a kde se právě nacházím v životě. Jednou to může být v divoké přirodě, jindy doma zachumlaná v dece. Můj ideální den by měl vždy korespondovat s mým aktuálním rozpoložením.


"...Po otoceni nasledovaly pohledy do oci a usmevy, Domca si nanesla olej na prsa a hned si na ne navedla me ruce, pricemz sama rekla ze si mohu hrat i s bradavkama a pokud budu mit nejake prani, mohu ho vyslovit, pokud by s necim nesouhlasila tak by to rekla. Misto masaze jako takove to uz bylo o erotickych hratkach, pusinkovala me po tele a zeptala se jestli mi to nevadi, tak rikam samozrejme ze ne a tak doslo i na oblibeny "ear job"..."

Recenze 29.9.2023, zdroj tapky.info

"Z Dominiky je cítit velká zkušenost v této oblasti. Ví kde co může zaškrtit a kde může použít k přiškrcení uzel navíc a i se o tyto drobnosti s vámi podělí, abyste mohli zůsat v klidu.
Dokáže velmi dobře číst řeč těla pozná co se vám líbí.
Po sprše a trochu rozdejchání se, jsem musel konstatovat, že se Jenny (která je v tomto u mnohých bezkonkurenční) možná rýsuje konkurentka, nechci to zakřiknout."

Recenze 13.11.2023, zdroj tapky.info