Vánoce trochu jinak: Darujte své drahé polovičce speciální zážitek 


Nejen pro muže...

Vánoce jsou o radosti a my vám pomůžeme darovat tu nejlepší! Překvapte svou drahou polovičku vánoční poukázkou na erotickou masáž. Okořeňte svůj intimní život a odměna bude sladší než čokoládová pralinka. I pro vás ;)


Vánoční voucher na erotickou masáž

Každou naši erotickou masáž můžete zakoupit také formou dárkového poukazu. Na voucher je možné napsat individuální věnování a je doručen v dárkové obálce nebo v elektronické podobě.

  • Body to body masáž
  • Nuru masáž
  • BDSM masáž
  • Lingam masáž
  • Erotic relax

Tento dárek je ideální nejen pro muže, nabízíme také nezapomenutelné erotické zážitky pro ženy. Erotickou masáž si také můžete vychutnat společně - jako párovou masáž.

Váháte a nevíte, kterou erotickou masáž vybrat?

Body to body masáž

Dlouhodobě nejoblíbenější erotický zážitek v našem salonu. Body to body masáž v podání našich masérek umí být intimní a něžná nebo žhavě sexy erotická show, která nadchne muže i ženy.


Nuru masáž

Nuru masáž se řadí mezi tradiční erotické masáže s kapkou exotiky. Čeká vás rituální příprava nuru gelu a celotělová masáž vedená tradičně - tedy masáž za použití stehen, loktů, předloktí a vahou masérky.


BDSM masáž

Touží vaše drahá polovička ochutnat praktiku z BDSM světa? Pak BDSM masáž bude jistě trefou do černého. Erotická masáž s ochutnávkou BDSM dle domluvy. Pro všechny, kteří mají rádi dominantnější zacházení.


Lingam masáž

Lingam masáž svým průběhem hodně připomíná body to body masáž, akorát masérka se více věnuje masáži penisu a jeho okolí. Samozřejmě se šťastným koncem.


Erotic relax

Velice jemná intimní masáž, připomíná relaxační masáž z klasických salonů, přičemž v místnosti vládne velmi intimní atmosféra a masérka je oblečena do erotického prádla a věnuje se také masáži intimních partií.

Darujte vzrušující chvíle v našem erotickém salonu

  • Na všechny varianty je také možné objednat dvě masérky.
  • Poukazy mají platnost 6 měsíců od nákupu.
  • Platba je možná osobně ve Studiu Le Velour, nebo převodem na účet (platební údaje obdržíte obratem od odeslání objednávky).
  • Tištěné vouchery zasíláme po obdržení platby na území ČR poštou za jednotný poplatek 100 Kč.