RECENZE

Zpětná vazba je důležitá pro nás i pro vás. Podělte se o své zkušenosti s našimi slečnami. Vaše recenze (na základě vašeho souhlasu) moc rádi zveřejníme k počtení i ostatním klientům, kterým tak můžete pomoci při rozhodovací paralýze ;)

"...Oceňuji lokalitu/komunikaci a přehlednost webu, odlišnost nabídky, prostorný pokoj s dobrým osvětlením i ozvučením (hudba nebyla z mobilu, neslyšíte pračku či ruch z chodby)…"

30.4.2024 (zdroj: tapky.info)

"...Kdo má stejně jako já rád sympatické, veselé české holky, je pro něj nejspíš Le Velour Studio zárukou kvality… "

30.04.2024 (zdroj: tapky.info)

"...U Le Velour oceňuji diskrétní a přehledné objednání přes jejich stránky. Mají tam u každé slečny rozpis na cca dva týdny dopředu a jsou tam jasně viditelné volné termíny. Po objednání vše potvrdí pomocí SMS, kde dostanete i veškeré informace ohledně příchodu do studia. Před domem není potřeba nikam volat, diskrétně zazvoníte a celkem rychle se dostanete dovnitř. Dle instrukcí pokračujete interiérem domu, kde vás následně čeká ve dveřích vámi vybraná dívka, která je zpravidla sexy oblečená.…"

06.02.2023 (zdroj: tapky.info)

"...Objednání a organizačně zvládnuto na jedničku, bez čekání venku, takže i když je salon na rušnějším místě vstup je diskrétní. Nevím jak ostatní pokoje, ale pokoj kde jsem byl je na masáže jako dělaný :-), dostatek světla dostatek prostoru, prostě se cítíte fakt pohodlně, patří určitě mezi top místa která jsem navštívil. Sprcha mimo pokoj, ovšem koupelna se sprchou prostorná…"

14.2.2022 (zdroj: tapky.info)

"...Salón Le Velour je velmi prostorný a hlavně je tam dost světla, což mám rád a i v souvislosti se zážitkem BDSM pro který jsem přišel mi vyhovoval,.…"

26.9.2022 (zdroj: tapky.info)

"...Celkově salón musím hodnotit jako velmi čistý, hezký, prostorný a útulně zařízený..…"

5.11.2021 (zdroj: tapky.info)Byli jste s námi spokojení? Zanechte své hodnocení na Google a pomozte nám se dále zlepšovat. 

Děkujeme!


BDSM masáž/lekce (24.5.2024)

"...BDSM lekce u Emily. Tahle slečna to s provázkama fakt umí. Super energie, na konci se mi třásly kolena a cesta domů byla fakt náročná. Těším se na příště. Co se týče operátorky, taky musím pochválit super komunikaci. Všem vřele doporučuji!"

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (4.5.2024)

"...Fotky jsou reálné, dokonce bych řekl že je o něco hubenější než na fotkách – je fakt nádherná. Má na sobě dost velké tetování na noze. Na břiše má skarifikační tetování. Mě se obojí líbilo. Má nádherný pohled do očí.

Lehnul jsem si na břicho a ukazuju jí, že mám asi bloknutý obratel nebo nerv na zadní straně krku (taková ta věc co se staně když se přeležíš nebo když sedíš opakovaně moc dlouho u počítače). Povídá mi, že dělá bokem i profesionální rehabilitační masaže. A fakt mi ten krk rozmasírovala tak, že to dokonale povolilo. Před masáží jsem pořádně nemohl otočit hlavu, po masáži jí otočím v plném maximálním rozsahu. Masírovat teda fakt umí  – krk a páteř masíruje líp než většina profíků co se specializují jen na to. Pořádně mi projela všechny obratle a vše prokřupala...

Ta masáž svalů byla tak do hloubky, že jsem to na sobě cítil ještě druhý den – v dobrém slova smyslu.

Erotickou část bych zhodnotil na 150 procent – tohle si musím někdy zopakovat..."

- zdroj tapky.info

Nuru masáž (3.5.2024)

"...Emily umí uvolnit krční páteř tak, jako kdybych šel k profesionálnímu chiropraktikovi. Přišel jsem se zablokovanou krční páteří a odcházel úplně dokonale odblokovaný. I ta erotická část byla tak na 150 %. Byl jsem na dvouhodinové NURU masáži - fakt můžu doporučit..."

- zdroj formulář webu

BDSM lekce (10.4.2024)

"...Emily dokazuje, že domina nemusí být ta, která křiči a je chladná. Emily je empatická, ale přesto dominantní... Včera jsem byl na první BDSM lekci a ta hodina utekla šíleně rychle. Lekce byla vynikající. Chtěl jsem znehybnění a vyzkoušet různé praktiky dle Emily... A udělal jsem dobře, protože to bylo lepší než jsem si představoval..."

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (6.3.2024)

"...Emily je fakt nádherná holka, naživo se mi líbíla ještě víc, než z fotek. Drobná postava, krásná prsa i zadek, oči ze kterých mrazilo (v dobrým). Něžná, pozorná, občas hodí lehký vtípek.."

- zdroj tapky.info

BDSM masáž (15.1.2024)

"Slečna Emily to s provazy opravdu umí. Nebojí se hrát s tělem, zná tělo a jeho možnosti, umí odhadnout, co je zvládnutelné a co není. Je moc příjemná na komunikaci a navíc atraktivní žena. Moc rád se k ní vracím. Na shibari určitě doporučuji objednat se na delší lekci. Těší se na příště…"

zdroj formulář webu

Vánoční Body to body masáž (6.1.2024)

"...Po rychlé sprše už na mě čeká na pokoji a začíná příjemná objímačka ve stoje během které ji rozbaluji stužku a postupně se vysvlékáme… Emily je hodně šikovná začíná od nohou a postupuje nahoru kde na zádech strávila nejvíce času (hádám že poznala že u mě jsou záda nejhorší a mám je věčně ztuhlý). Během toho probíhá i B2B vzdychání do ucha a budování atmosféry. Přesouvá se mi za hlavu a pokračuje se zády sice mám přímý výhled na její poklad, ale tak nějak jsem pochopil, že je ok koukat, ale doteky ne. Cca po 30 minutách dochází k otočce na záda, kde pokračuje ve své sestavě… daří se jí mě dostat do varu… Samotná masáž je hodně dobrá a pozná na která místa se má zaměřit. Je velmi empatická a vyslovené zákazy neklade a i když by měla nějaké výhrady tak je upřímná a řekne vám to narovinu… V průběhu masáže má své techniky, které fungují i na kamaráda dole……"

- zdroj tapky.info

BDSM masáž (17.12.2023)

"... má fakt krásné tělo. Ale co hlavně pro mě úplně uhrančivý pohled. Fotky na webu ji přidávají několik let navíc. Ve skutečnosti mi přijde o dost mladší… její masáž zad byla někdy hravá, někdy drsná, prostě ví kam přitlačit. Po otočce následoval drsnější, ale pořád svým způsobem hravá BDSM masáž, i když Emily nic neodpouští a má to celé pod palcem… Jako první mi svázala ruce provazem, bylo to fakt pevné a když jsem se snažil ruce za hlavou dát jinam, ještě více se provaz do rukou zařezával.. Masáž jsem si užil i s vyvrcholením které Emily provedla tak, jak jsem si přál. …."

- zdroj tapky.info

Body to body masáž (6.12.2023)

"...Emily se hnedka nabídla, jestli si nechci na ten úvodní striptýzek sednout… A zatímco mi tančila jak nějaká malá něžná panenka… mohl jsem se pokochat jejími velkými kérkami na jejích bocích…Přišlo mi, že masáž s Emily, je zas úplně jiná než jsem tady zvyklej… Jako by se pokoušela mě svést a zároveň se mazlit, hladit a dělat mi krásně na těle i na duši. Emily byla něžná jak vánek…Ke konci, se ke mě přitiskla a já si tak mohl pohrát s jejími krásnejma ňadrama…"

- zdroj tapky.info

Erotic Relax (30.11.2023)

"Upřímně musím říci, že jsem nečekal úplný top zážitek. Rozhodl jsem se narychlo a jen abych se trochu zrelaxoval. Nakonec to bylo ale fantastický. Ulítl jsem někam ke hvězdám, takže jsem pak nemohl ani odejít, jak se mi podlamovaly kolena :) Děkuji Emily."

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (13.10.2023)

"...Emily je velice sympatická hnědovláska menšího vzrůstu s pěknou ženskou postavou… její tělo zdobí tetování… Emily se ke mě něžně tiskla a hladila, objímali jsme se a zblízka hleděli hluboce do očí, chvílemi nos na nos… a bylo to každopádně velmi vzrušující… Po celou dobu měla na sobě pěkné punčošky, což byl fajn pohled.. Po otočce na záda opět spousta pohledů z očí do očí a milé úsměvy, Emily nejdříve klečela vedle mě a hladila po těle, což jsem ji rád oplácel, pak přešla na body to body a opět zamířila za moji hlavu a v pozici 69 nade mnou přejížděla od mé hlavy k mému pasu…
Slečnu doporučuji všem milovníkům smyslnosti, přirozené krásy, sympatie, úsměvu a pohledu do očí. Emily by si mohla založit salon "Terapie něhou" a já bych si pořídil permici…"

- zdroj tapky.info

Byli jste u Emily? Napište nám recenzi


BDSM lekce (26.5.2024)

"U Jenny jsem byl podruhé. V obou případech se mi dostalo maximální empatie a pochopení mých tužeb. Obě lekce byly odlišné, ale vždycky jsem cítil to, co potřebuji. Dominantní ženu s maximálním citem pro můj subspace. Děkuji Jenny. Líbilo se mi to!"

zdroj formulář webu

BDSM lekce (2.1.2024)

"Lekce s madam Jenny byla brilantní a dechberoucí, měla své kouzlo a nápaditost. Vytknout nelze nic, lze jen a jen doporučit."

(zdroj: formulář webu)

BDSM masáž/lekce - EN (24.1.2024)

"... Jenny is a beautiful women. The wow effect was definitely there when I first saw her, even though I had already seen her pictures online. After welcoming me warmly, Jenny discussed the details of the massage with me. She is super empathetic and all my fears evaporated instantly. Jenny knows exactly how to adjust to your level of experience, so even a bdsm beginner like myself feels comfortable. To this day, the massage was one of the most memorable…"

24.1.2024 (zdroj: tapky.info)

BDSM masáž/lekce (6.2.2023)

"...Je jedno, za kterým typem zážitku jdete, vždy vás ochotně vyslechne, probere s vámi průběh, a nakonec vás vyzve, ať se před ní svléknete donaha. Tu poslední část si velice užívá. Vzhledově je Jenny dobře stavěná, krásná holka s pěkným obličejem. Vždy v dobré náladě, a hlavně z ní máte pokaždé pocit, že se na vaši návštěvu těší a snese vám při ní modré z nebe… BDSM je s ní celkem jízda, nejsou tam žádná hluchá místa. Vždy dokáže rychle poznat, co vás bere a co ne a následně na to dokáže velice pružně reagovat. Lekce probíhá ve standardním masážním pokoji…Tyto praktiky dokáže v té nejlehčí formě a v omezené míře kombinovat i s masáží. Cože je za mě u ní jednoznačně TOP zážitek…Co se týče zakončení, tak to nebylo nikdy ve stejné pozici. I tady má celkem široký repertoár pozic.

Za mě jedna z mála holek, za kterou se občas vracím. Vždy překvapí něčím novým. Máte z ní pocit, že ji to opravdu baví a je tu pro vás. Doporučuji vyzkoušet hlavně BDSM masáž, to je její specialita a opravdu to umí…"

6.2.2023 (zdroj: tapky.info)

BDSM masáž (29.12.2023)

...Dojde na využití pár pomůcek (od bičíku přes paví pera), které jsou majoritně v držení Jenny – občas dojde k výměně, kdy Jenny některé pomůcky nenápadně "nastraží" mně na dosah, abych je zkusil použít i na ni, což je samozřejmě adekvátně oceněno (znovu podotýkam, že se jedná o BDSM masáž a Jenny je zkušená domina…). Není zapomenuto i na samotné masážní prvky, které jsou spíše na erotické a provokující bazi, nicméně cíle je zdárně dosaženo. Musím uznat, že Jenny opravdu ví, co dělá, zároveň se ale nebojí i s vámi komunikovat a vnímá, co funguje a co ne. Zároveň jsou naprosto dodrženy hranice BDSM zkušenosti i pro začátečníky a já si tak odnáším zážitek, který mohu jen doporučit. Znovu podotýkám, že ani masáž samotná není Jenny cizí…"

29.12.2022 (zdroj: tapky.info)

BDSM lekce (5.11.2021)

"... Dveře mi otvírá velmi krásná milá usměvavá holka v takovém řekněme napolo BDSM outfitu... Ještě v pokoji mě Jenny opět trošku vyzpovídala, jak bych si to představoval a tak. I ona řekla nějaký svůj úvod, po kterém už je člověku hned jasné, že Jenny musí být dost zkušená domina…Nejprve si mne svázala a pak povalila na matraci, kde jsme vydrželi až do konce. Po celou dobu mě Jenny udržovala v napětí a hrála si se mnou. Perfektní svazování, CBT a oddalování orgasmu v podání Jenny. Bylo vidět, že Jenny opravdu miluje BDSM a já si to neskutečně užíval. Znovu musím zdůraznit, že když to dominu opravdu baví, tak je to záruka kvalitně stráveného času. Jenny je opravdu velmi skvělá domina, která si na nic nehraje. Podle mě asi Jenny dokáže vyjít vstříc všem klientům…Takže v rámci BDSM lekce Jenny doporučuji všem začátečníkům i zkušeným v oblasti BDSM. Skvělý přístup, nádherná domina,…"

5.11.2021 (zdroj: tapky.info)

Byli jste u Jenny? Napište nám recenzi


Body to body masáž - EN (14.12.2023)

"She is Czech and speaks English pretty well, so no issue with the communication....She started to work on my friend, and I have to say she has a very good tecnique, she was changing style every once in a while and it was really nice...out of nowhere she lied at reverse and started a foot job that I really enjoyed, the time was running out so I asked her to finish in 69 position, she agreed and I exploded few minutes later...

Nice next-door girl, with great body.. She is clearly new to this job, but she has potential.."

14.12.2023, zdroj tapky.info

Body to body masáž (24.11.2023)

Masáž zad hodnotím pozitivně... Při masáži z boku, kdy klečí na 4, tak krásně špulí zadeček... Před otočkou se ještě sklouzne tělo na tělo... Hned po otočce zahájila parádní jízdu plnou sexuální energie. Vše zahájila tím, že zůstala na opačné straně, než měla misku s olejíčkem…takže se přes mne krásně natáhla…jednou rukou jsem hladil její vystrčený zadeček... Tu misku tam hledala dost dlouho a navíc vše provokativně komentovala až do doby, kdy bylo jasné, že jsem si tuhle její polohu dostatečně užil. Při roztírání olejíčku se krásně vystavovala v zrcadle a vše završila pozicí, kdy jsem měl přímý výhled zezadu na její vyšpulený zadeček...

Celkově velice příjemný erotický zážitek"

24.11.2023, zdroj tapky.info

Body to body masáž (15.11.2023)

"Z fotek na webu jsem se trochu obával skrývaného bříška, to se ale ukázalo jako mýlka. Karolína svým vizuálem přesně splňuje můj ženský ideál: Není extrémně hubená, její tělo bych nazval hubeným, ale je za co chytit (zadek a prsa). Prsa, umělá, na první pohled vzbuzovala pocit že jsou doslova napěchovaná silikonem. Avšak doplňují Karolíně krásné proporce. A když jsem na ní koukal v zrcadle, říkal jsem si, že jí velikostně opravdu padnou..."

15.11.2023, zdroj tapky.info

Byli jste u Karolíny? Napište nám recenzi


Body to body masáž (26.5.2024)

"... Masáž s Laurou bola skvelá. Jemné elektrizujúce dotyky a krásne telo spôsobili to že čas plynul rýchlo a 60 min bolo málo.

Body to body masáž by som zhrnul ako mazlivú, kontaktnú a nadmieru prijemnú.

V porovnaní s fotkami je Laura v skutočnosti krajšia :)..."

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (24.5.2024)

"... Mám-li psát recenzi na setkání s Laurou, jsem v rozpacích jako milenec, má-li hovořit o své lásce.
Prožitky s ní jsou opravdu velmi intenzivní a niterné. Laura je krásná, vysoká, štíhlá éterická víla s jemnou pokožkou a nádhernými ňadry. Při masáži B2B člověk cítí až existenciální blízkost druhé osoby opačného pohlaví. Navštěvuji jí pravidelně a vždy je usměvavá, milá a něžná. V rámci daných pravidel je vyjímečně vstřícná, takže spokojen bude určitě každý dle svých preferencí..."

- zdroj formulář webu

BDSM masáž/lekce (23.5.2024)

"Dnes jsem navštívil Lauru a moje očekávání byla překonána. Je to krásná dívka s úchvatně dlouhýma nohama, které ví, jak dovedně používat během sezení. Do svého vystoupení integrovala hračku, kterou jsem jí přinesl. Byl to neuvěřitelně intenzivní zážitek.

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (18.5.2024)

"... Nejradši bych měl Lauru jen pro sebe. Realita předčila moje očekávání, Laura vypadá mladší než na fotkách, má příjemné vystupování, roztomilý kukuč a krásná ňadra. Avizovaná romantická masáž byla v mém případě splněna, včetně vzdychání do ouška ;) Žádnou gymnastiku ani s/m jsme nezkoušeli, takže nevím zda má Laura v sobě i tygra, ale pro tu romantiku přijdu zas ;)..."

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (30.4.2024)

... Po otočce jsem měl k dispozici cele krásné masérčino tělíčko, opět se hned natřela olejem a masírovala celý trup, opět jen lehkými doteky, které jsem ji oplácel stejně jemně... Mé očekávání bylo naplněno, jednalo se o příjemně strávenou hodinku... Doporučují milovníkům něžných láskyplných doteků a obětí..."

- zdroj: tapky.info

Byli jste u Laury? Napište nám recenzi


BDSM masáž (9.5.2024)

"...Dnes jsem byl u Lucky na BDSM masáži poprvé. A myslím, že k ní budu chodit častěji. Moc se mi to s ní líbilo. Je moc milá a komunikativní. Dávám pět hvězdiček..."

- zdroj formulář webu

BDSM masáž (5.4.2024)

"...Holka přesně podle fotek. Včetně uvítání v rudém latexovém prádle. Takže, pořádné prsa, větší zadek a celkově kus ženské v tom dobrém slova smyslu. Všechno krásně drží tvar. Hezký úsměv...Lucie si je vědoma svých předností, a patřičně mě k nim navádí. Vyhraji si dosytosti. Obecně panuje slušné GFE. Domluva masáže napohodu. 
Na zádech mě Lucie nejdřív přiváže ruce ke konstrukci. Všelijak mě průběžně vzrušuje a mám ji téměř všude. Facesitting - v kalhotkách - je velmi zajímavý zážitek. Nejednou jsem lapal po dechu. Postupně přidala i škrabošku přes oči. Proběhlo i podvazování a dospěli jsme k velmi zdařilému výsledku ..."

- zdroj tapky.info

BDSM masáž (3.4.2024)

"Moc rád se vracím do Studia za Luckou. Na lekce k ní chodím pravidelně a rád, je moc fajn. Ona ví, co mě baví a čím mě i zaskočí. Mám to moc rád. Můžu jen doporučit."

- zdroj formulář webu

Body to body masáž (11.3.2024)

"...Poté co jsme Lucii zbavili jediného kousku oblečení, který měla na sobě, jsme se k sobě těsně přivinuli a už teď mi bylo jasné, že Lucie je pořádně mazlivá kočka. Položila si mě zprvu na břicho, natřela záda horkým olejem a postupně po mně začala celá klouzat a všemožně se vlnit a nastavovat se mi v různých pohledech do zrcadla přede mnou. Po důkladné sportovní masáži přišla otočka na záda, kde se ke mně Lucie celá přivinula z boku a následovalo různé hlazení, mazlení, dráždění a škrabkání ve spletenci našich těl.

Lucie samozřejmě zároveň nezapomíná se pečlivě věnovat i jiným místům a protože je to holka šikovná a moc hezká, já jsem se ke všemu už zase delší dobu nikam nedostal, tak už jsem to déle v našem objetí prostě vydržet nedokázal..."

- zdroj tapky.info

Body to body masáž (23.2.2024)

"...Masáž zad zahájila jemným, sexy přejížděním svých prstíků po mých zádech, před zadek až na stehna, velice příjemná praktika. Následně přešla do klasické masáže zad, který byla velice poctivá. S jejím postupným přesouváním se do nižších partií (zadek a nohy) to přecházelo spíše v takové hlazení, ale velice příjemné. Tuhle fyzickou slast, jsem samozřejmě doplnil i sexy pohledy na tělo pěkné holky a nemohl jsem se dočkat otočky… Ví, kde má své největší přednosti a nebojí se jich při masáži využít. Dostane se vám do sytosti všeho… Celkově velice příjemný erotický zážitek..."

- zdroj tapky.info

Body to body masáž (5.1.2024)

...Ta holka má šarm. Ta holka má smysl pro humor. Ta holka mi dává neskutečnou příležitost a naději, že vše špatné co se mi v mém náročném osobním životě děje, je svým vysvobozením. Ona působí jako odměna. To, že Lucka dokáže masírovat fakt s odhodláním a zdravým sebevědomím, o tom není pochyb...Lucka se umí vcítit natolik do vašeho těla, kdy s vámi svede pomaličku takovou nirvánu, kdy nebudete vědět, která bije a už se začnete zmítat v křečích samotné vášně a vzrušení...Je to holka, co chápe podstatu masáží, co chápe sílu ženských křivek ale i co jí jistě není cizí právě ta zmíněná dominantnější role.

Tobě díky moc, milá Lucko, za nepřeberné množství skvělých pikantních chvil..."

- zdroj tapky.info

BDSM masáž/lekce (16.8.2023)

"...Lucie je velmi pohledná mladá dáma... Spíše je podobný typ, jako ta knihovnice, o které často sníváš, že ti vzadu v rohu naplácá na zadek za to, že jsi vrátil knížku dva dny po uplynutí třicetidenní lhůty. Akorát je mnohem hezčí ve tváři a má sexy tělo s bohatými ženskými křivkami...

Adepta na výprask Lucie přivítá sympatickým pokecem a nenásilným plánováním nadcházejícího kurzu, což patří k dobrému standardu tohoto salonu. Po nutné očistě v koupelně se vracím do třídy a lektorka zahajuje vyučovací hodinu. Celkem s chutí mi dává jednoznačně najevo, že fyzická převaha je mezi zdmi této místnosti na její straně, přesně tak, jak jsem ji při úvodním rozhovoru upozornil, že je mi třeba. Následně mne provede repertoárem vyučovacích technik, kterému intenzitou i stráveným časem jednoznačně vévodí testování odolnosti učitelské rákosky na mém (nejen) pozadí...

Určitě není vyloučeno, že se někdy v budoucnu opět zapíšu na nějaký zajímavý kurz vedený v nápravném zařízení Le Velour právě Lucií."

- zdroj tapky.info

Body to body masáž (13.8.2023)

"...Lucka je prostě divoká, vášnivá ale taky neskutečně empatická a všímavá. Zakončení bylo provedeno perfektně:-) ..."

- zdroj tapky.info

Byli jste u Lucie? Napište nám recenzi


Body to body masáž (30.4.2024)

"...usazuje mě do křesla a začíná se tulit/provokovat, něco mezi lap dance a předehrou. Sedím v bederní roušce z ručníku, Šarlota se na mne dobývá, má na sobě černou košilku, z které osvobozuje moc hezké poprsí a nabízí je k laskání... Povedený začátek, přesouváme se na futon a masáž na břiše... Šarlota je milá, velmi hezká mladá tmavovláska. Empatická, hezká v obličeji, přírodní prsa. Je komunikativní, ale nemá potřebu tlachat... Už jsem pár masáží zažil a tuhle řadím mezi vysoce nadprůměrné"

- zdroj tapky.info

BDSM lekce (24.3.2024)

Rád bych jen poslal pozdrav a poděkování slečně Šarlotce. Dnes jsem byl u ní na BDSM a moc se mi hodina líbila. Děkuji za krásný a příjemný zážitek"

- zdroj online chat

Byli jste u Šarloty? Napište nám recenzi


Body to body masáž (19.5.2024)

"Vivien je nejenom krásná, ale masáže ji opravdu baví. Nemůžu se dočkat až se opět dostanu do její péče..."

- zdroj formuláře webu

Body to body masáž (23.4.2024)

"Masáž je naprosto dokonalá. Je super, když někoho jeho práce takhle baví a ještě je to navíc krásná, chytrá a milá slečna. Pouze je třeba varovat před silnou návykovostí a snadným vytvořením závislosti na masáži od Vivien."


- zdroj formuláře webu

Body to body masáž (21.4.2024)

"Ahoj Vivien,

Moc rád jsem Tě poznal minulou neděli.
Tvé oči, Tvá ústa, Tvůj úsměv, Tvé dlaně.
Jsi absolutně nejlepší z nejlepších.
Občas něco píšu, tak snad to najde místo v Tvé duši, jako v mé.
 
Kdybych snad jednou směl
setřít Ti slzu z tváře
láskou bych znovu oněměl
hodiny křičel do polštáře
vyběhl do skal, pod branou nebe
a v každém nočním snu
viděl bych Tebe
jak marně a pomalu zámek se odmyká

beze slov vykřičím Tvé jméno do ticha...."


- zdroj formuláře webu

Byli jste u Vivien? Napište nám recenzi


BDSM lekce (17.4.2024)

".Madam Zuzana je první domina, se kterou jsem si domluvil schůzku po dlouhých letech fantazírování o BDSM a lepší volbu jsem podle mě udělat nemohl. S odstupem několika měsíců se nebojím návštěvu označit za lifechanging experience.

Zuzana podle mě skvěle vnímá energii člověka a jeho limity, cítí, kdy zatlačit na pilu a kdy naopak ne. Právě díky jejímu přístupu jsem v sobě objevil vášeň pro lehké CBT, o které jsem dřív neměl ani ponětí a které podle mě bude do budoucna formovat můj sexuální život. A velké finále ve formě pissu nemohlo přijít v lepším provedení a načasování a katapultovalo mě téměř do stavu p(r)omočemé nirvány.

Jestli jste jako já, toužíte po ponížení ale váháte s návštěvou dominy, protože hledáte chápavý i rázný přístup, se Zuzanou fakt neprohloupíte."

- zdroj formulář webu

BDSM lekce (22.3.2024)

"...Zuzana je úžasná... krásná dívka s naprosto uhrančivým a nesmlouvavým pohledem leč empatickým přístupem. Ač jsme se viděli poprvé, cítil jsem úplnou oddanost... neskutečný zážitek"

- zdroj formulář webu

BDSM masáž (18.3.2024)

"...Zuzanu určitě BDSM baví a má s ním zkušenosti a navíc je komunikativní, hezká a ráda se dívá do očí. Příště zvolím delší dobu masáže, abych si to ještě víc užil. Hodnocení vynikající, byl jsem naprosto spokojený..."

- zdroj tapky.info

BDSM lekce (3.8.2023)

"Geniální. Naprosto geniální. BDSM lekce u Zuzky. Po dlouhé době se mi podařilo naprosto vypnout. Vskutku naprosto. Kromě toho, že je Zuzka krásná… je nesmírně empatická. To, co jsem měl možnost u Zuzky zažít bych přál každé hlavě, která nemůže vypnout. Blaho.
Moc děkuji!"

- zdroj formulář webu

BDSM lekce (30.7.2023)

"...už navždy si ji budu pamatovat jako tu, která mne provedla mojí první bdsm lekcí. A že to stálo za to. Zuzana je krásná slečna, při úvodním rozhovoru mám pocit, jak bych se bavil s dlouholetou kamarádkou. Ujasnili jsme si co a jak a když jsem se vrátil ze sprchy, ze Zuzany byla, jak mávnutím kouzelného proutku, domina. Ale celou dobu dokázala úžasně míchat koktejl z erotických doteků, bolesti, napětí a atmosféry. Nikdy bych neřekl, jak širokou škálu emocí dokáže můj mozek vstřebat během poměrně krátké chvíle. Jak nejzkušenější varhaník dokázala Zuzana vždy vytáhnout z velkého počtu ten správný rejstřík a vytvořit neskutečně krásnou interpretaci. Běžná erotická masáž byla pro mne proti tomu písnička přehraná na školním klavíru. Zažil jsem se Zuzanou ten zvláštní pocit absolutního odevzdání se, vložení veškeré důvěry, poodstoupení ze sebe samého, cestu od subjektu k objektu. Ty dvě hodiny utekly strašně rychle. Na konci se zase změnila v tu skvělou a překvapivě něžnou kamarádku a vlastně tím umocnila celý zážitek. Jednoznačně můj nejintenzivnější v mé nijak velké kariéře návštěvníka masážních salonů."

- zdroj tapky.info

Body to body masáž (3.12.2022)

"...Jednak Zuzana jen nerozpatlávala olej, ale skutečně mi poctivě promasírovala tělo, jednak předváděla poměrně netypické pozice, k čemuž ji předurčovala atletická postava, silné nohy (teď nemyslím tlusté, ale že v nich má nepochybně sílu) a podle profilu i taneční průprava. Zajímavá byla taky masáž zadečkem směrem k mé hlavě..."

- zdroj tapky.info

Byli jste u Zuzany? Napište nám recenzi


"Odměna sladší, než čokoládová pralinka"

Kam dál?