en-Článek: Smyslný úvodní rituál zažijete pouze u nás

31/05/2024

Erotická masáž je jedinečná forma odpočinku. Patří k ní vzrušení a intimní napojení těla i duše. Ať už jste si přišli čistě pro relaxační zážitek, nebo toužíte po užším souznění, budete potřebovat naladit.

K takovému naladění slouží úvodní rituál, který vás potká při každé masáži ve Studiu Le Velour. Výsledkem je hlubší prožitek a větší uspokojení, které přetrvá delší dobu.


Jak úvodní rituál probíhá?

Žádný není stejný, masérka přirozeně navodí vzrušující atmosféru a rozpustí jakýkoli ostych či přetrvávající neklid, který jste si s sebou mohli přinést zvenčí.

Při masáži Body to body nebo Lingam můžete masérce pomoci se svléknout, nebo sledovat, jak si před vámi smyslně odkládá a vlní se do rytmu hudby. Pohledy do očí, letmé úsměvy, jemné dráždění... a to ještě předtím, než se položíte k masáži.

Přesný průběh rituálu je vždy na masérce, ale jedno je všechny spojuje - úvodní rituál je jedním z nejvýraznějších prvků masáží ve Studiu Le Velour, na který budete dlouho vzpomínat.

Úvodní rituál místo společné sprchy

Věříme, že při sprchování oceníte soukromí, proto ve Studiu Le Velour není součástí masáže společná sprcha s masérkou. Díky úvodnímu rituálu budete moci přirozeně vklouznout do prožitku a neunikne vám ani příjemný pohled na svlékání krásné slečny, který u společně sprchy často chybí.

Ptáte se...

Je úvodní rituál součástí také BDSM masáže?

Ano. Při BDSM masáži nesmí chybět.

Smím se masérky při rituálu dotýkat?

Rituál je skvělá příležitost, jak vám masérka může sdělit své hranice. Sama povede vaše ruce a budete tak přesně vědět, jak si masáž užít beze zbytku. Takže ano, doteky k rituálu patří :)