BDSM ve Studiu Le Velour

Jsme mistři v rozšiřování obzorů. Rádi si hrajeme a někdy nám říkáte, že snad umíme číst myšlenky. Ať už hledáte jen malý krůček vpřed od vaší oblíbené sexy masáže, nebo kompletní BDSM lekci se zkušenou dominou, vždy přizpůsobíme intenzitu a průběh zážitku přesně na míru.

Naše studio disponuje bohatým vybavením a tématicky laděnými prostory. Všechny naše dominy dobře znají svou dominantní stránku a nebojí se ji použít ;) 

Jako jediní u nás můžeme nabídnout dokonale hladký přechod mezi jemnou erotickou masáží a pravověrným BDSM tak, jak situace vyžaduje. Není proto třeba se dlouho na návštěvu připravovat, stačí přijít a domluvit se na průběhu dle aktuální chuti a nálady.

Vyberte si ze dvou možností, od kterých se bude odvíjet průběh vašeho zážitku:


Jak se vám líbily BDSM zážitky u nás?

"Musím uznat, že Jenny opravdu ví, co dělá, zároveň se ale nebojí i s vámi komunikovat a vnímá, co funguje a co ne. Zároveň jsou naprosto dodrženy hranice BDSM zkušenosti i pro začátečníky a já si tak odnáším zážitek, který mohu jen doporučit."

Recenze 29.12.2022, zdroj tapky.info

Pojmenoval bych to jako tanec MyLady, kerá přesně ví, jak vést svoji hračku kam chce ona a tak. Aby to bylo bezva pro oba. Doporučím každému, hlavně těm, kteří jsou plachý jako já.

Recenze 24.9.2023, zdroj formulář na webu

Tento podnik je naprosto super, vyjdou vám vstříc, a pokud se budete chovat slušně, udělají maximum proto, abyste si to užili jak vy, tak oni.

Recenze 10.9.2023, zdroj formulář na webu

U Lucky jsem byl vůbec na svojí první lekci v životě a rozhodně nelituju. Nechal jsem jí volnou ruku a během zvoleného času mi předvedla opravdu maximum možného a já odcházel plný zážitků. Nemohl jsem si vybrat líp a určitě to nebyla moje poslední návštěva.

Recenze 1.9.2023, zdroj formulář na webu


Cítíte se spíše na romantiku a klidný odpočinek?