BDSM lekce "Naše srdcovka"

"Signature zážitek Studia Le Velour"

Jistě víte, že kromě klasické nabídky BDSM zážitků přinášíme navíc každý měsíc limitovanou speciální BDSM lekci obohacenou o zajímavou pointu či doplněk. 

Jedna z nich však byla něčím výjimečná. A tak se vámi nejoblíbenější limitovaná akce proměnila v naši stálou specialitu. Vyladěná a dovedená k dokonalosti, v podání každé z nás úplně jiná, jako důkaz našeho umění a kreativity.

V čem je tak jiná? Každá z našich domin vytvořila svůj vlastní BDSM zážitek na míru, který obsahuje její nejoblíbenější praktiky a scénáře.

Nikdy jste nám nebyli blíže, poznejte esenci každé z nás.


9 domin, 9 různých BDSM lekcí. 

Jste připraveni?

EMILY - Shibari na hraně

Shibari - japonské umění bondáže - už možná znáte. Emily k němu ráda přidává ještě fear play (hra se strachem z toho, co přijde), spojený se smyslovou deprivací. Intenzivní zážitek.

ISABEL - Presumpce viny

Isabel vypadá nejlépe v policejní uniformě, ve které se také cítí zatraceně dobře. Zkuste, jestli dokážete odolat jejím podlým výslechovým metodám a psychickému týrání ;) Zatím se všichni přiznali!JENNY - Uctívej mé tělo

Lekce zaměřená na oblíbené praktiky Jenny - uctívání a laskání těla ve formě, kterou určí Jenny, facesitting (sezení na obličeji ve spodním prádle) a s ním spojený breathplay a oddalováním orgasmu. Dokud oba spokojeně nepadnete!


KAROLÍNA - Peggingem ke štěstí

Pegging, tedy pánský anální sex, nemusí být ani trochu o ponížení, ale jedná se i o velmi fyzicky příjemný a intenzivní prožitek, který je zároveň nejoblíbenější praktikou Karolíny!LAURA - Silonková královna

Máte rádi nožičky, nebo třeba silonkové punčochy? Laura si o ně ráda nechá pečovat a se zájmem bude pozorovat, jak se váš zájem promění ve vášeň..


LUCIE - Umění mumifikace

Mumifikace je praktika, při které je celé vaše tělo zabaleno do fólie a vy jste tak oddání na milost a nemilost Lucie, která se tímto náramně baví. Nemějte strach, ke všem důležitým částem vašeho těla se dostane!ŠARLOTA - (Ne)hrazeno zdravotní pojišťovnou

Lekce z prostředí lékařské ordinace se zaměřením na klinik. Šarlota při preventivní prohlídce pečlivě vyšetří všechna důležitá místa na těle pacienta. Tak neotálejte a objednejte se včas na kontrolu. Prevenci není radno zanedbávat!


VIVIEN - BDSM Burlesque

Už jste někdy viděli burleskní tanečnici, oblečenou do lesku, s bičem v ruce? Vivien má svádění v malíčku a s pobaveným úsměvem vás přiměje doslova padnout na lopatky. Po jejím úvodním čísle si tak užijete skvělou BDSM masáž.ZUZANA - Nedotknutelný žár blízkosti

Zuzanin pronikavý pohled vám už více jak rok a půl pomáhá beze strachu se jí odevzdat. Na lekcích má nejraději živočišnost a fyzický nátlak spojený s mučivým oddalováním orgasmu. Zuzana si vezme to, co jí je nejmilejší, jen abyste zjistili že její štěstí je přímo úměrné tomu vašemu.Jak objednat Naši srdcovku?

Srdcovku objednáte úplně jednoduše přes online systém Reservio, kde označíte produkt "Naše Srdcovka - BDSM Masáž/lekce" a v dalším kroku vámi vybranou slečnu. Tím si vyberete i konkrétní Srdcovku (není tedy možné objednat si například Vivienin "Kabaret na dlani" od Zuzany apod.). Rezervaci můžete provést i prostřednictvím online chatu zde na webu, kde vám s výběrem ráda pomůže naše operátorka.

V případě Jenny objednejte v Reserviu službu "Jenny Parable" a do poznámky uveďte, že máte zájem o její Srdcovku.


Recenze masáže Naše srdcovka:

...Celým priebehom, špeciálnym kostýmom a prístupom to bola jedna z najjedinečnejších masáží, na akých som kedy bol. Vivien môžem rozhodne odporúčiť a zrejme ju pôjdem zase pozrieť, keď budú mať nejakú zaujímavú akciu v LV.

Recenze 30.6.2024, zdroj tapky.info


Ceník BDSM lekce "Naše srdcovka - BDSM masáž/lekce":

60 minut - 2.600 Kč

90 minut -  3.900 Kč


Jenny Parable:

objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable" a do poznámky napište, že máte zájem o BDSM lekci "Naše srdcovka"

60 minut - 2.800 Kč 

90 minut - 4.200 Kč 


Týmová práce

Než mohla vzniknout Naše Srdcovka, tak se každá z nás zamyslela nad tím, co na své práci milujeme nejvíce a jak vám to co nejlépe představit. Nikde jinde nic podobného nenajdete, Srdcovku s duší každé naší slečny zažijete exkluzivně jen ve Studiu Le Velour.

Máte otázku?

Využijte náš online chat umístěný v pravém dolním rohu, kde vám ráda odpoví naše vševědoucí, živá operátorka Veronika :)

"Odměna sladší, než čokoládová pralinka"

Kam dál?