Jenny Parable


Nech se vést

O mně:

CZ | Věk: 30 | Výška: 174 cm | Váha: 68 kg | Prsa: 4, umělá

| Velikost nožky: 42,5


Vedení Studia Le Velour je mou velkou vášní a posláním. Kromě školení mých kolegyň a práce s provozem studia se věnuji zejména BDSM a možná jako první u nás jsem začala nabízet BDSM ve formě "laskavé dominance". Zážitky se mnou jsou tak vhodné pro začátečníky i zkušené, kteří při BDSM potřebují blízkost, nápaditost a eleganci.

Ač miluji všechny něžné radosti, mám pár oblíbených libůstek pro fajnšmekry. Například latex, breathplay nebo roleplay na téměř jakékoli téma.

Nebojte se mi tak sdělit svá přání, která vždy ráda vyslechnu, tradičně na začátku našeho setkání.

Společným znakem všech mých lekcí je zejména přirozenost a plynulost, které často v klasickém pojetí BDSM chybějí.

Velice úspěšným a oblíbeným zážitkem, který nabízím, je BDSM masáž, kde společně ozkoušíme vzájemný potenciál a hranice. Je vhodný zejména pro začátečníky, kteří se "bojí k Domině", ale také pro pokročilé kteří chtějí vyzkoušet něco nového, nebo občas potřebují jinou formu BDSM odpočinku. Přesná podoba BDSM masáže je vždy o domluvě na místě. Tuto kombinaci masáže a poctivého BDSM nabízíme jako jediní u nás – umožňuje nám ji harmonické prostředí masážního salónu a bohaté BDSM vybavení.
O svém přístupu k BDSM jsem měla možnost promluvit také do médií, poslechněte si třeba podcast Šimrání (Šimrání, epizoda 9), podcast Už Budu!, Rozkoššš, nebo se začtěte do některého z vydaných článků.

Těším se na vás, Jenny.

Info k objednání:

Jak často jsem v salónu? Proč je někdy náročné najít termín?
V salónu jsem pravidelně třikrát týdně od rána do večera, ale kvůli velkému počtu stálých klientů je potřeba si svou schůzku objednat s předstihem. V rezervačním systému se vždy zobrazují volné termíny v reálném čase a pokud se něco uvolní dříve, může se vám podařit objednat se i na ten samý den :) Rezervační systém odkrývá termíny 3 týdny dopředu, ale je možné se objednat i s větším předstihem přes operátorku - stačí použít online chat nebo zavolat :) Děkuji za pochopení!
J.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Co spolu můžeme zažít?

Lehčí BDSM

- Znehybnění (provazy, pouta)
- smyslová deprivace
- fetiše všeho druhu (footfetish, bootfetish, latex, lack, kůže, nylon, WAM,..)
- roleplay, svádění, provokace (psychická dominance)
- oddalování orgasmu
- anální hrátky, masáž prostaty
- feminizace
- konzultace a poradenství, i pro páry


Pokročilé BDSM a RACK

- výprasky, polohové tresty
- trampling
- breathplay (plynová maska, nafukovací maska, facesitting – ve spodním prádle)
- jehly
- ponižování a roleplay, týrání, výslechy, hry na sluhu, otroka
- CBT


Co nenabízím?

- piss, scat, adult baby, hry na veřejnosti, dlouhodobá služba (24/7), tvrdé vulgarity – být příliš hrubá není můj styl, sex

Nenašli jste svou oblíbenou praktiku?

Poraďte se s naší operátorkou v Online chatu!


Recenze Jenny Parable:

Byli jste u Jenny? Napište nám, jak se vám to líbilo

BDSM LEKCE:

"U Jenny jsem byl podruhé. V obou případech se mi dostalo maximální empatie a pochopení mých tužeb. Obě lekce byly odlišné, ale vždy jsem cítil to, co potřebuji. Dominantní ženu s maximálním citem pro můj subspace. Děkuji Jenny. Líbilo se mi to!"

Recenze 26.5.2024, zdroj formulář webu

BDSM MASÁŽ:

"... Jenny is a beautiful women. The wow effect was definitely there when I first saw her, even though I had already seen her pictures online. After welcoming me warmly, Jenny discussed the details of the massage with me. She is super empathetic and all my fears evaporated instantly. Jenny knows exactly how to adjust to your level of experience, so even a bdsm beginner like myself feels comfortable. To this day, the massage was one of the most memorable"

Recenze 24.1.2024, zdroj tapky.info

BDSM LEKCE:

"Lekce s madam Jenny byla brilantní a dechberoucí, měla své kouzlo a nápaditost. Vytknout nelze nic, lze jen a jen doporučit."

Recenze 2.1.2024, zdroj formulář webu


Moje něžná tvář: Budeme spolu vrnět?