Jenny Parable

Nech se vést

O mně:

CZ | Věk: 30 | Výška: 174 cm | Váha: 68 kg | Prsa: 4, umělá


Věnuji se zejména BDSM a možná jako první u nás jsem začala nabízet BDSM ve formě "laskavé dominance". Zážitky se mnou jsou tak vhodné pro začátečníky i zkušené, kteří při BDSM potřebují blízkost, nápaditost a eleganci.

Nebojte se mi tak sdělit svá přání, která vždy ráda vyslechnu, tradičně na začátku našeho setkání.

Pokud vám BDSM nic neříká, můžeme jít i cestou romantické erotické masáže, například Body to body. Společně najdeme cestu k dokonalému prožitku. Vždy laskavě a s citem.

Mám dlouholeté zkušenosti a o svém přístupu k BDSM jsem měla možnost promluvit také do médií, poslechněte si třeba podcasty nebo se začtěte do některého z vydaných článků.

Těším se na vás, Jenny

Pokud máš chuť dozvědět se o mně více, poslechni si podcast o mém vztahu k BDSM: Šimrání, epizoda 9


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Jenny:

Co se mi líbí na masáži?

Fascinuje mě, s jakou lehkostí a v jak krátkém čase lze prolomit ledy a navodit vzrušující atmosféru s někým do té doby neznámým. A jak nečekaně příjemným zážitkem může masáž pro oba být.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Když nezapomíná na dobré vychování a nechá mě vést. A kdyby přeci, tak růží nikdo nikdy nic nepokazil :)

Jak vypadá můj ideální den?

Ať už ubíhá den v tempu, nebo rozvláčně, vždy by se do něho mělo vejít pár nových zkušeností a radostí. Proto také vstávám tak brzy, nemůžu se dočkat ;).

Všechny nabízené služby za jednotnou cenu:

60 minut    2400

90 minut    3600

120 minut   4800  Kč

180 minut   7200 Kč


"Měl jsem pocit, že Jenny přesně vycítila, pro co jsem si přišel, a na zlatém podnose mi to rafinovaně nabídla a ještě z toho měla radost - ano, uznávám, zní to až neuvěřitelně. Jako když zlodějíčkovi oběť sama cpe své cennosti do kapes;-)"

Recenze 18.2.2023, zdroj tapky.info

"Za mě jedna z mála holek, za kterou se občas vracím. Vždy překvapí něčím novým. Máte z ní pocit, že ji to opravdu baví a je tu pro vás. Doporučuji vyzkoušet hlavně BDSM masáž, to je její specialita a opravdu to umí."

Recenze 6.2.2023, zdroj tapky.info

"Musím uznat, že Jenny opravdu ví, co dělá, zároveň se ale nebojí i s vámi komunikovat a vnímá, co funguje a co ne. Zároveň jsou naprosto dodrženy hranice BDSM zkušenosti i pro začátečníky a já si tak odnáším zážitek, který mohu jen doporučit."

Recenze 29.12.2022, zdroj tapky.info