Jenny Parable


Nech se vést

O mně:

CZ | Věk: 30 | Výška: 174 cm | Váha: 68 kg | Prsa: 4, umělá

| Velikost nožky: 42,5


Vedení Studia Le Velour je mou velkou vášní a posláním. Kromě školení mých kolegyň a práce s provozem studia se věnuji zejména BDSM a možná jako první u nás jsem začala nabízet BDSM ve formě "laskavé dominance". Zážitky se mnou jsou tak vhodné pro začátečníky i zkušené, kteří při BDSM potřebují blízkost, nápaditost a eleganci.

Nebojte se mi tak sdělit svá přání, která vždy ráda vyslechnu, tradičně na začátku našeho setkání.

Pokud vám BDSM nic neříká, můžeme jít i cestou romantické erotické masáže, například Body to body. Společně najdeme cestu k dokonalému prožitku. Vždy laskavě a s citem.

Mám dlouholeté zkušenosti a o svém přístupu k BDSM jsem měla možnost promluvit také do médií, poslechněte si třeba podcasty nebo se začtěte do některého z vydaných článků.

Těším se na vás, Jenny

Pokud máš chuť dozvědět se o mně více, poslechni si podcast o mém vztahu k BDSM: Šimrání, epizoda 9

Info k objednání:

Jak často jsem v salónu? Proč je někdy náročné najít termín?
V salónu jsem pravidelně třikrát týdně od rána do večera, ale kvůli velkému počtu stálých klientů je potřeba si svou schůzku objednat s předstihem. V rezervačním systému se vždy zobrazují volné termíny v reálném čase a pokud se něco uvolní dříve, může se vám podařit objednat se i na ten samý den :) Rezervační systém odkrývá termíny 3 týdny dopředu, ale je možné se objednat i s větším předstihem přes operátorku - stačí použít online chat nebo zavolat :) Děkuji za pochopení!
J.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Jenny:

Co se mi líbí na masáži?

Fascinuje mě, s jakou lehkostí a v jak krátkém čase lze prolomit ledy a navodit vzrušující atmosféru s někým do té doby neznámým. A jak nečekaně příjemným zážitkem může masáž pro oba být.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Když nezapomíná na dobré vychování a nechá mě vést. A kdyby přeci, tak růží nikdo nikdy nic nepokazil :)

Jak vypadá můj ideální den?

Ať už ubíhá den v tempu, nebo rozvláčně, vždy by se do něho mělo vejít pár nových zkušeností a radostí. Proto také vstávám tak brzy, nemůžu se dočkat ;).


Recenze Jenny Parable:

Byli jste u Jenny? Napište nám, jak se vám to líbilo

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Byl jsem u Jenny 3x a pokaždé to bylo jiné a pokaždé to byla zábava. Jenny správně ví, že za ní nechodíme s bolavýma zádama a u mě se ani o nějakou masáž nepokouší. Je to vždy vlastně hodina mazlení a škádlení. Za mě je to klenot. Velký oči, velký prsa, velký zadek. Ale to nejhezčí na ní je její mozek."

Recenze 25.10.2023, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Měl jsem pocit, že Jenny přesně vycítila, pro co jsem si přišel, a na zlatém podnose mi to rafinovaně nabídla a ještě z toho měla radost - ano, uznávám, zní to až neuvěřitelně. Jako když zlodějíčkovi oběť sama cpe své cennosti do kapes ;-)"

Recenze 18.2.2023, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Dnes nebudeme masírovat ;-)