Naše srdcovka

"Signature zážitek Studia Le Velour"

Jistě víte, že kromě klasické nabídky erotických masáží, jako jsou Body to body nebo Lingam masáž, přinášíme navíc každý měsíc limitovanou speciální masáž obohacenou o zajímavou pointu či doplněk. 

Jedna z nich však byla něčím výjimečná. A tak se vámi nejoblíbenější limitovaná akce proměnila v naši stálou specialitu. Vyladěná a dovedená k dokonalosti, v podání každé z nás úplně jiná, jako důkaz našeho umění a kreativity.

V čem je tak jiná? Každá z našich slečen vytvořila svou vlastní masáž na míru a přidala něco navíc, podle toho co je jejímu srdci nejbližší.

Nikdy jste nám nebyli blíže, poznejte esenci každé z nás.


9 slečen, 9 různých masáží

EMILY - Smyslný rituál Nuru

Emily miluje tanec, při této Nuru masáži si vychutnáte prodloužený úvodní Nuru rituál ve formě energického, smyslného a vzrušujícího tance, jen pro vás. Emily vás dovede svést a okouzlit, s dokonalou lehkostí.


ISABEL - Ve víru tanga

Přeneste se s Isabel na pár okamžiků na taneční parket. Přivítá vás v ohnivě červeném prádle a tanečních střevíčcích, aby mohla úvodní rituál před masáží proměnit v sexy rytmické tango, ať už znáte kroky, nebo ne. :) Následuje plynule masáž Body to body.


JENNY - Masérčin masér

Masáž Body to body se zajímavou zápletkou - v polovině smyslné show si s Jenny vyměňte roli a namasírujte její křivky od prsou až po zadeček! (v rámci běžných pravidel)


KAROLÍNA - Napínavé opojení

Karolína má vnady a štíhlé křivky, které jí může leckdo závidět. Masáž Body to body posunula na další úroveň - odkládá prádélko postupně, při promyšlené erotické show plné triků a udrží vás tak dokonale v napětí. Třešničkou je smyslný vonný olej (volitelné).


LAURA - Romantika v objetí

Světlo mnoha svíček, zamilovaná hudba, měkké objetí Laury a něžná pohlazení.. Laura vytvořila masáž Body to body jako rande. jeho velkou část tvoří mazlení a vámi oblíbené GFE.

LUCIE - Sem se mi dívej :)

Lucie si je plně vědoma svých předností a ráda je využívá. Masáž Body to body zaměřená na doteky a hry s prsy, zakončená boobjob! Společně si dosyta vyhrajete a její krásná ňadra budete mít ještě dlouho před očima.


ŠARLOTA - Žár planoucího vzrušení

Pří této masáži Body to body se zapotíte blahem. Horký masážní olej s kapkou skořicové silice (volitelné) se postará o dokonalé prokrvení masírovaných svalů. Poté přidá Šarlota afrodiziakální hřejivý gel na podporu vašeho vzrušení. Už je vám horko?


VIVIEN - Kabaret na dlani

Vivien se ve svém volném čase věnuje tanci a ráda se i při masáži vlní do rytmu hudby. Užijte si pohled na striptýz ve stylu burlesky, kde Vivien svléká sexy korzet a luxusní prádélko k vašemu maximálnímu vzrušení. Následuje masáž Lingam, abyste od Vivien zkrátka nemuseli odtrhnout pohled.ZUZANA - Gymnastika z nulové vzdálenosti

Zuzaně je vlastní jistý a sebevědomý dotek spojený s lehkostí a obraností. Obdivujte její sportovní postavu při ještě více dynamické a nápadité sestavě Body to body, která se bude skládat z opravdu intenzivní sportovní masáže a téměř taneční erotické show na vašem těle.


Jak objednat Naši srdcovku?

Srdcovku objednáte naprosto jednoduše přes online systém Reservio, kde označíte produkt "Naše Srdcovka - speciální erotická masáž" a v dalším kroku vámi vybranou slečnu. Tím si vyberete i konkrétní Srdcovku (není tedy možné objednat si například Vivienin "Kabaret na dlani" od Zuzany apod.). Rezervaci můžete provést i prostřednictvím online chatu zde na webu, kde vám s výběrem ráda pomůže naše operátorka.

V případě Jenny objednejte v Reserviu službu "Jenny Parable" a do poznámky uveďte, že máte zájem o její Srdcovku.

Recenze masáže Naše srdcovka:

...Celým priebehom, špeciálnym kostýmom a prístupom to bola jedna z najjedinečnejších masáží, na akých som kedy bol. Vivien môžem rozhodne odporúčiť a zrejme ju pôjdem zase pozrieť, keď budú mať nejakú zaujímavú akciu v Le Velour.

Recenze 30.6.2024, zdroj tapky.info


Ceník "Naše srdcovka - speciální erotická masáž":

60 minut - 2.400 Kč

90 minut -  3.100 Kč


Jenny Parable:

objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable" a do poznámky napište, že máte zájem o masáž "Naše srdcovka"

60 minut - 2.800 Kč 

90 minut - 4.200 Kč 


Týmová práce

Než mohla vzniknout Naše Srdcovka, tak se každá z nás zamyslela nad tím, co na své práci milujeme nejvíce a jak vám to co nejlépe představit. Nikde jinde nic podobného nenajdete, Srdcovku s duší každé naší slečny zažijete exkluzivně jen ve Studiu Le Velour.

Máte otázku?

Využijte náš online chat umístěný v pravém dolním rohu, kde vám ráda odpoví naše vševědoucí, živá operátorka Veronika :)

"Odměna sladší, než čokoládová pralinka"

Kam dál?