Lucie

Vstup na vlastní nebezpečí

O mně:

CZ | Věk: 23 | Výška: 165 cm | Váha: 73 kg | Prsa: 4, umělá

| Velikost nožky: 39


Oslovuj mě Slečno Lucie. Opravdu ráda si hraju a nejvíce mě potěší, když na lekci přijdeš plný energie a v dobré náladě. 

Dárkem nic nepokazíš (tady je vhodný prostor říct, že miluju ananasy). Po prvním dobrém dojmu totiž umím být opravdu štědrá, i když s kapkou škodolibosti ;)

Mou specialitou je pet play nebo feminizace, můžu tě namalovat a pak si tě patřičně užít.


Přijít můžeš i na klasickou BDSM lekci, o průběhu se domluvíme na místě, takže se nemusíš bát, že bys skončil s obojkem na všech čtyřech i když to není tvůj šálek kávy ;)

Stejně jako ostatní v našem studiu ovládám také umění oblíbené BDSM masáže, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, kteří chtějí zažít něco zase úplně jiného. Přesná její podoba je vždy o domluvě na místě. Tuto kombinaci masáže a poctivého BDSM nabízíme jako jediní u nás – umožňuje nám ji harmonické prostředí masážního salónu a bohaté BDSM vybavení.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Co spolu můžeme zažít?


Lehčí BDSM

- Znehybnění (provazy, pouta)
- smyslová deprivace
- fetiše všeho druhu (footfetish, bootfetish, latex, lack, kůže, nylon,..)
- roleplay, svádění, provokace (psychická dominance)
- oddalování orgasmu
- anální hrátky, masáž prostaty
- feminizace


Pokročilé BDSM a RACK

- výprasky, polohové tresty
- fisting
- trampling
- breathplay (plynová maska, nafukovací maska, facesitting – ve spodním prádle)
- ponižování a roleplay, týrání, výslechy, hry na sluhu, otroka
- CBT

- jehly


Co nenabízím?

- piss, scat, adult baby, hry na veřejnosti, dlouhodobá služba (24/7), sex v jakékoli podobě

Nenašli jste svou oblíbenou praktiku?

Poraďte se s naší operátorkou v Online chatu!


Recenze Lucie:

BDSM LEKCE:

"U Lucky jsem byl vůbec na svojí první lekci v životě a rozhodně nelituju. Nechal jsem jí volnou ruku a během zvoleného času mi předvedla opravdu maximum možného a já odcházel plný zážitků. Nemohl jsem si vybrat líp a určitě to nebyla moje poslední návštěva."

Recenze 1.9.2023, zdroj formulář na webu

BDSM LEKCE:

"...Lucie je velmi pohledná mladá dáma... Spíše je podobný typ, jako ta knihovnice, o které často sníváš, že ti vzadu v rohu naplácá na zadek za to, že jsi vrátil knížku dva dny po uplynutí třicetidenní lhůty. Akorát je mnohem hezčí ve tváři a má sexy tělo s bohatými ženskými křivkami...
Adepta na výprask Lucie přivítá sympatickým pokecem a nenásilným plánováním nadcházejícího kurzu, což patří k dobrému standardu tohoto salonu. Po nutné očistě v koupelně se vracím do třídy a lektorka zahajuje vyučovací hodinu. Celkem s chutí mi dává jednoznačně najevo, že fyzická převaha je mezi zdmi této místnosti na její straně, přesně tak, jak jsem ji při úvodním rozhovoru upozornil, že je mi třeba. Následně mne provede repertoárem vyučovacích technik, kterému intenzitou i stráveným časem jednoznačně vévodí testování odolnosti učitelské rákosky na mém (nejen) pozadí...
Určitě není vyloučeno, že se někdy v budoucnu opět zapíšu na nějaký zajímavý kurz vedený v nápravném zařízení Le Velour právě Lucií."

Recenze 16.8.2023, zdroj tapky.info

BDSM LEKCE:

"Hodinka BDSM s Lucií byla jako bychom se dávno znali a přitom jsme se viděli dnes poprvé. Empatie, hravost, příjemně strávený čas. Ta holka má něco do sebe, její křivky stvořil sám Bůh a mentální nastavení má skvělé!"

Recenze 19.7. 2023, zdroj web chat

Moje něžná tvář: Poznej všechny mé křivky