Lingam masáž

"Masáž, zaměřená na dráždění těch nejcitlivějších erotogenních zón"
Laura má šikovné ruce
Laura má šikovné ruce

Ceník Lingam masáže

30 / 45 / 60 / 90 min - 1600 / 1900 / 2200 / 3000 Kč

Lingam masáž je daleko více, než jen stimulace penisu. Bere si to nejlepší z masáže Body to body a jeho intimní část posouvá ještě o krok dál. Stejně jako u Body to body zažijete mazlení i oblíbené klouzání, jen s daleko rychlejším startem.

Chybí masáž zad, místo ní zbývá více času na dlouhé dráždění penisu pomocí několika různých technik s cílem uvolnit, shromážit energii, povzbudit citlivost a zvýšit intenzitu vyvrcholení.

Při masáži Lingam se můžete těšit na:

  • Krátký rozhovor a občerstvení
  • Samostatná sprcha
  • Úvodní rituál (Jak probíhá úvodní rituál?)
  • Body to body - po úvodním svádění vás nebude masérka dlouho napínat. Pocítíte její nahé tělo, jak klouže po vašem, ladně a smyslně. Zapojí prsa i zadeček a rázem vytvoří dokonale intimní atmosféru. Celou dobu vás bude také masérka jemně dráždit na všech erotogenních zónách, které stihne objevit :)
  • Technika Lingam - masážní technika zaměřená na třísla, vnitřní stranu stehen, hráz, varlata a penis, vám pomůže zvýšit citlivost a hloubku prožitku. Cílem je přiblížit se orgasmu až na hranu, a zůstat tam co nejdéle.
  • Finále - po rafinované gradaci přichází závěr masáže v podobě ručního vyvrcholení (nebojte se sdělit masérce vaše přání, můžete zažít také vyvrcholení chodidly či prsy)
  • Krátký odpočinek po masáži, sprcha a rozloučení

Nedílnou součástí Lingam masáže je oddalování orgasmu, nebo vícero vyvrcholení, stačí vaši představu komunikovat s masérkou na začátku masáže.

K masáži Lingam doporučujeme vyzkoušet také masáž prostaty, kterou najdete v příplatkových službách.


Jaký je to pocit..?

Při oddalovaném orgasmu cítíte intenzivní soustředění energie do třísel, podbříšku a penisu. Může se dostavit mravenčení prstů, nebo rtů a celého obličeje. Následný orgasmus je velice intenzivní a déle trvá, proto je Lingam masáž často vyhledávaným uměním, které si žádá velké zkušenosti a cit.

Máte otázku?

Využijte náš online chat umístěný v pravém dolním rohu, kde vám ráda odpoví naše vševědoucí, živá operátorka Veronika :)