Body to body masáž

"Smyslná masáž, která se rázem promění v explicitní show plnou intimity a erotiky"
Vivien, při úvodu Body to body
Vivien, při úvodu Body to body

Ceník masáže Body to body

60 / 90 / 120 min - 2100 / 2800 / 3700 Kč

Masáž Body to body je právem nejvyhledávanější erotickou masáží. Dovoluje masérce předvést své umění v plném rozsahu. Při Body to body se nebude držet zpátky, tak se připravte na dechberoucí zážitek.

Při masáži Body to body se můžete těšit na:

  • Krátký rozhovor a občerstvení
  • Samostatná sprcha
  • Úvodní rituál (Jak probíhá úvodní rituál?)
  • Masážní část - začneme relaxační olejovou masáží zaměřenou na šíji, záda, ramena, bedra, hýždě a nohy
  • Body to body - už při masážní části pocítíte nahé tělo masérky jak klouže po tom vašem. Ladně a smyslně. Zapojí lokty, prsa i zadeček a rázem promění masáž v intimní zážitek. Celou dobu vás bude také masérka jemně dráždit na všech erotogenních zónách, které stihne objevit :)
  • Finále - Po rafinované gradaci přichází závěr masáže v podobě ručního vyvrcholení (nebojte se sdělit masérce vaše přání, můžete zažít také vyvrcholení chodidly či prsy)
  • Krátký odpočinek po masáži, sprcha a rozloučení

Při masáži Body to body si můžete vychutnat pikantní výhledy, četné doteky a milou společnost krásné a zkušené masérky. Nechejte se opečovat, po masáži Body to body se budete cítit odpočatí a nabití energií.
Recenze Body to body masáže:

"...Masáž zad zahájila jemným, sexy přejížděním svých prstíků po mých zádech, před zadek až na stehna, velice příjemná praktika. Následně přešla do klasické masáže zad, který byla velice poctivá. S jejím postupným přesouváním se do nižších partií (zadek a nohy) to přecházelo spíše v takové hlazení, ale velice příjemné. Tuhle fyzickou slast, jsem samozřejmě doplnil i sexy pohledy na tělo pěkné holky a nemohl jsem se dočkat otočky… Ví, kde má své největší přednosti a nebojí se jich při masáži využít. Dostane se vám do sytosti všeho… Celkově velice příjemný erotický zážitek..."

Recenze 23.2.2024, zdroj tapky.info

Věděli jste že..?

Naše masáž Body to body je plnohodnotným zážitkem i bez příplatkových služeb. Oblíbené praktiky jako footjob nebo footfetish jsou v ceně Body to body, stejně jako náš oblíbený úvodní rituál při kterém se masérka svůdně svléká. Nebo třeba silonky? Ať už máte přání, nebo chcete všechno nechat na nás, masáž Body to body bude vždy dostatečně intenzivní a nápaditá.

Máte otázku?

Využijte náš online chat umístěný v pravém dolním rohu, kde vám ráda odpoví naše vševědoucí, živá operátorka Veronika :)