Lucie

Vstup na vlastní nebezpečí

O mně:

CZ | Věk: 23 | Výška: 165 cm | Váha: 73 kg | Prsa: 4, umělá

| Velikost nožky: 39


Vždy usměvavá, s talentem pro improvizaci i něhu. Lucie se ráda předvádí a stále vymýšlí nové způsoby, jak se ani chvíli nenudit.

Lucie má tělo jako stvořené pro vše, co je sexy. Dlouhé vlasy, pevný, plný dekolt, vyzývavý pohled a notná dávka exhibicionismu jsou pro ni charakteristické.

Erotické masáže Lucii neskutečně baví. Velice dobře si rozumí i se ženami a moc ráda je masíruje. Stejně tak má ráda i párové masáže nebo čtyřruční masáže, kdy k sobě přizve nějakou další kolegyni.

Přijďte si užít sexy show v jejím zkušeném podání.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Lucií:

Co se mi líbí na masáži?

Užívám si když vidím, že muž ocení mou náklonnost. Že je z toho úplně paf :)

Čím mě muž dokáže potěšit?

Ananasy! Miluju je. Lepší než květina, lepší než bonboniéra! Ano, dávám si je i na pizzu.

Jak vypadá můj ideální den?

Trocha odpočinku, trocha akce, hodně dobrého jídla, nakonec dýmka a sex (samozřejmě v soukromí :D).. To je top. 


Recenze Lucie:

Byli jste u Lucie? Napište nám, jak se vám to líbilo

BODY TO BODY MASÁŽ:
"...Poté co jsme Lucii zbavili jediného kousku oblečení, který měla na sobě, jsme se k sobě těsně přivinuli a už teď mi bylo jasné, že Lucie je pořádně mazlivá kočka. Položila si mě zprvu na břicho, natřela záda horkým olejem a postupně po mně začala celá klouzat a všemožně se vlnit a nastavovat se mi v různých pohledech do zrcadla přede mnou. Po důkladné sportovní masáži přišla otočka na záda, kde se ke mně Lucie celá přivinula z boku a následovalo různé hlazení, mazlení, dráždění a škrabkání ve spletenci našich těl...."

Recenze 11.3.2024, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:
"...Masáž zad zahájila jemným, sexy přejížděním svých prstíků po mých zádech, před zadek až na stehna, velice příjemná praktika. Následně přešla do klasické masáže zad, který byla velice poctivá. S jejím postupným přesouváním se do nižších partií (zadek a nohy) to přecházelo spíše v takové hlazení, ale velice příjemné. Tuhle fyzickou slast, jsem samozřejmě doplnil i sexy pohledy na tělo pěkné holky a nemohl jsem se dočkat otočky… Ví, kde má své největší přednosti a nebojí se jich při masáži využít. Dostane se vám do sytosti všeho… Celkově velice příjemný erotický zážitek..."

Recenze 23.2.2024, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:

"...Ta holka má šarm. Ta holka má smysl pro humor. Ona působí jako odměna. To, že Lucka dokáže masírovat fakt s odhodláním a zdravým sebevědomím, o tom není pochyb...Lucka se umí vcítit natolik do vašeho těla, kdy s vámi svede pomaličku takovou nirvánu, kdy nebudete vědět, která bije a už se začnete zmítat v křečích samotné vášně a vzrušení...
 Je to holka, co chápe podstatu masáží, co chápe sílu ženských křivek ale i co jí jistě není cizí právě ta zmíněná dominantnější role.
Tobě díky moc, milá Lucko, za nepřeberné množství skvělých pikantních chvil..."

Recenze 5.1.2024, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Když se Lucie přestane usmívat...