Lucie

Vstup na vlastní nebezpečí

O mně:

CZ | Věk: 23 | Výška: 165 cm | Váha: 73 kg | Prsa: 4, umělá


Vždy usměvavá, s talentem pro improvizaci i něhu. Lucie se ráda se předvádí, vymýšlí a zkouší nové taktiky a taky se nebojí přitlačit. V erotických masážích je BDSM masáž její "třešničkou na dortu". Umí být také ale něžná a mazlivá, takže i romantická body to body masáž stojí za to.

Lucie má tělo jako stvořené pro vše, co je sexy. Dlouhé vlasy, vyzývavý pohled a špetka exhibicionismu jsou pro ni charakteristické.

Erotické masáže Lucii neskutečně baví. Velice dobře si rozumí i se ženami a moc ráda je masíruje. Stejně tak má ráda i párové masáže nebo čtyřruční masáže, kdy k sobě přizve nějakou další kolegyni.

Při BDSM lekci vás, s citem domině vlastní, provede jakýmkoliv vaším tématem. Její specialitou je (na žádost) feminizace a roleplay.

Přijte si užít sexy show v jejím podání.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Lucií:

Co se mi líbí na masáži?

Užívám si když vidím, že muž ocení mou náklonnost. Že je z toho úplně paf :)

Čím mě muž dokáže potěšit?

Ananasy! Miluju je. Lepší než květina, lepší než bonboniéra! Ano, dávám si je i na pizzu.

Jak vypadá můj ideální den?

Trocha odpočinku, trocha akce, hodně dobrého jídla, nakonec dýmka a sex (samozřejmě v soukromí :D).. To je top. 


"U Lucky jsem byl vůbec na svojí první lekci v životě a rozhodně nelituju. Nechal jsem jí volnou ruku a během zvoleného času mi předvedla opravdu maximum možného a já odcházel plný zážitků. Nemohl jsem si vybrat líp a určitě to nebyla moje poslední návštěva."

Recenze 1.9.2023, zdroj formulář na webu

"Přístup Lucky byl neuvěřitelný! Přišel jsem si jakobychom se opravdu znali už léta. Bylo to extrémně kontaktní, nádherný, sexuální, prostě neuvěřitelný rozhodně za Luckou zajdu znovu!"

Recenze 30.8.2023, zdroj formulář na webu

"Hodinka BDSM s Lucií byla jako bychom se dávno znali a přitom jsme se viděli dnes poprvé. Empatie, hravost, příjemně strávený čas. Ta holka má něco do sebe, její křivky stvořil sám Bůh a mentální nastavení má skvělé!"

Recenze 19.7. 2023, zdroj web chat