Práce ve Studiu Le Velour


Umění být krásná. Mít dar prohloubit emoce a ovládnout vzrušení. Schopnost přinést naprosté uspokojení a nezapomenutelný zážitek.Jen ve Tvých rukou… Přijď mezi nás!


Erotická masérka ve Studiu Le Velour poskytuje odborné masáže s erotickou tematikou, s jasně danými postupy a pravidly. Ale nemusíš se bát, vše Tě naučíme a zaškolíme. Je velmi důležité, abys měla kladný vztah k erotice, nahotě a ráda se předváděla ;).

Vzhledem k tomu, že naše Studio poskytuje i BDSM lekce, je každá naše masérka současně i profesionální dominou. Zkušenosti a kladný vztah v tomto směru naprosto vítáme. Ale ani tady v tom nebudeš sama. Naše dominy pravidelně vzděláváme a veškerou potřebnou podporu získáš i v našem vlastním kolektivu.


Kolektiv

V současnosti je náš kolektiv malý a pracují u nás ženy, které jsou hrdé na to, že jsou erotickými masérkami ve Studiu Le Velour, proto se nebojí ukázat. Není to ale nutné. Pokud nechceš ukazovat svou tvář na webu ani Instagramu Studia, plně to respektujeme! Co se týče webové propagace, můžeš zůstat zcela anonymní a tvůj obličej bude zakrytý. Stejně tak není nikde uvedeno Tvé pravé jméno.

Diskrétnost

S ohledem na soukromí našich klientů i našich masérek je vstup do Studia zcela diskrétní. Žádná cedule, logo, ani označený zvonek. Dovnitř pouštíme pouze objednané klienty ve stanovený čas. Studio je otevřeno sedm dní v týdnu, v čase 9.00 - 22.00, a směny plánujeme s předstihem - celodenní, ranní a odpolední bloky. 

Vždy budeš dopředu vědět, co Tě čeká. Můžeš si tak plánování přizpůsobit s ohledem na školu, druhou práci, péči o člena rodiny nebo cestování. Práce ve Studiu je tak vhodná hlavně pro studentky VŠ a mladé ženy, které si chtějí přivydělat nebo se živit prací v erotickém salonu na profesionální úrovni.

V Salonu Le Velour platí přísný zákaz sexu v jakékoli podobě!

Líbí se Ti to, ale nejsi si jistá, jestli je práce v erotickém salonu pro Tebe? 

Poslechni si rozhovor s naší skvělou masérkou Zuzanou v podcastu Šimrání, kde mluví o své cestě k erotickým masážím ve Studiu Le Velour

Přidej se do týmu Studia Le Velour

NABÍZÍME:

 • Výdělek až 6 000 - 8 000 Kč za den (při pravidelné docházce 3x - 4x týdně si tak můžeš vydělat až 80 000 Kč/měsíc)

 • Výplata každý den

 • Stálá klientela, v drtivé většině češi

 • Flexibilní plánování směn (celodenní, ranní, odpolední)

 • Skvělá dopravní dostupnost - Studio sídlí v budově na Náměstí J. z Poděbrad, Praha-Vinohrady

 • Kompletní zaučení a pravidelná školení a workshopy (možnost získání masérské licence)

 • Luxusní a čisté prostředí, kvalitní vybavení

 • Zajištění profesionálních fotografií a propagace

 • Možnost přespání v salonu (dojíždění není problém, pokud budeš končit směnu ve 22 hodin, můžeš v salonu klidně přespat.)

POŽADUJEME:

 • Věk 18+

 • Spolehlivost

 • Příjemný vzhled a vystupování 

 • Kladný vztah k erotice a BDSM

 • Schopnost rychle si osvojit nové dovednosti

 • Empatie a komunikativnost

 • Bisexualitu vítáme, ale není podmínkou

 • Anglický/jiný jazyk

Stále hledáme nové hvězdy do týmu

Zaujala Tě nabídka práce? Dej nám o sobě vědět! Vyplň formulář a my se Ti ozveme

Studio Le Velour

Studio Le Velour na Vinohradech se specializuje na zážitkovou erotiku s přesahem do BDSM. Pyšníme se harmonickým prostředím, stovkami spokojených klientů, kteří se často vracejí, a pružným, spolehlivým vedením. Každou kolegyni pečlivě vybíráme, aby se v našem kolektivu cítila dobře a měla chuť své umění rozvíjet.

Klademe důraz na:


Skutečně individuální přístup


U erotické masáže i při BDSM lekci, dbáme na to, aby každý zážitek byl odlišný. Celým procesem Tě provedeme a naučíme Tě jak reagovat a na co si dát pozor.

S klientem komunikujeme a respektujeme jeho aktuální potřeby a přání, pozorujeme zdali nevidíme rozdíl mezi tím co říká a nonverbálními gesty a dokážeme na to flexibilně reagovat.


Empatie a profesionalita

Je potřeba být empatická v maximální možné míře. Klienti občas přichází s velmi specifickým přáním, a k těmto přáním přistupujeme s respektem. Vyslechneme a vymyslíme scénář masáže či lekce tak, aby zážitek působil zcela přirozeně a klient se brzy objednal znovu.

Zároveň je ale důležité dodržovat pravidla Salonu a respektovat vlastní hranice.


Příjemný vzhled a vystupování

Tak jako Geisha klade důraz na vystupování a příjemný vzhled, tak i u nás je toto standard. Nezáleží na tvaru postavy, výšce, velikosti prsou, ale na tom, jak o své tělo pečuješ a jak umíš s klientem komunikovat.

Je dobré své tělo udržovat v dobré kondici, protože práce erotické masérky/dominy je převážně show, která je poměrně fyzicky náročná.


Poslechni si podcasty o erotických masážích, BDSM či o životě dominy s Jenny Parable:


Rozkročena nad zrcadlem - Domina v rozkošššném podání

Dominance tak trochu jinak. O laskavosti, "ženských zbraních" a intimitě...


ŠIMRÁNÍ s dominou Jenny Parable

O životní cestě k BDSM, dominanci, submisivitě a spousta dalších pikantností...

ŠIMRÁNÍ o erotických masážích

Vše co byste chtěly vědět o erotických masážích, ale bojíte se zeptat... ;)


Přidej se do týmu Studia Le Velour


Láká tě práce v erotice? Dej nám o sobě vědět! 

Vyplň prosím formulář uvedený níže a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat. Zpráva a fotografie nejsou nutností, ale budeme rádi, když nám o sobě napíšeš pár vět :).

Tvé kontaktní údaje použijeme pouze pro účely zpracování údajů při výběrovém řízení.