RECENZE

Zpětná vazba je důležitá pro nás i pro vás. Podělte se o své zkušenosti s našimi slečnami. Vaše recenze (na základě vašeho souhlasu) moc rádi zveřejníme k počtení i ostatním klientům, kterým tak můžete pomoci při rozhodovací paralýze ;)"...U Le Velour oceňuji diskrétní a přehledné objednání přes jejich stránky. Mají tam u každé slečny rozpis na cca dva týdny dopředu a jsou tam jasně viditelné volné termíny, které jsou po 15ti minutách. Po objednání vše potvrdí pomocí SMS, kde dostanete i veškeré informace ohledně příchodu do studia. Studio se nachází na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Před domem není potřeba nikam volat, diskrétně zazvoníte a celkem rychle se dostanete dovnitř. Dle instrukcí pokračujete interiérem domu, kde vás následně čeká ve dveřích vámi vybraná dívka, která je zpravidla sexy oblečená.…"

6.2.2023 (zdroj: tapky.info)


"...Salón Le Velour je velmi prostorný a hlavně je tam dost světla, což mám rád a i v souvislosti se zážitkem BDSM pro který jsem přišel mi vyhovoval,.…"

26.9.2022 (zdroj: tapky.info)


"...Objednání a organizačně zvládnuto na jedničku , bez čekání venku , takže i když je salon na rušnějším místě vstup je diskrétní. Nevím jak ostatní pokoje, ale pokoj kde jsem byl je na masáže jako dělaný :-), dostatek světla dostatek prostoru, prostě se cítíte fakt pohodlně, patří určitě mezi top místa která jsem navštívil. Sprcha mimo pokoj, ovšem koupelna se sprchou prostorná…"

14.2.2022 (zdroj: tapky.info)


"...Celkově salón musím hodnotit jako velmi čistý, hezký, prostorný a útulně zařízený..…"

5.11.2021 (zdroj: tapky.info)


EMILY


BDSM lekce

"...Emily dokazuje, že domina nemusí být ta, která křiči a je chladná. Emily je empatická, ale přesto dominantní... Včera jsem byl na první BDSM lekci a ta hodina utekla šíleně rychle. Lekce byla vynikající. Chtěl jsem znehybnění a vyzkoušet různé praktiky dle Emily... A udělal jsem dobře, protože to bylo lepší než jsem si představoval..."

10.4.2024 (zdroj: formulář webu)


Erotic Relax

"Upřímně musím říci, že jsem nečekal úplný top zážitek. Rozhodl jsem se narychlo a jen abych se trochu zrelaxoval. Nakonec to bylo ale fantastický. Ulítl jsem někam ke hvězdám, takže jsem pak nemohl ani odejít, jak se mi podlamovaly kolena :) Děkuji Emily."

30.11.2023 (zdroj: formulář webu)


BDSM masáž

"Slečna Emily to s provazy opravdu umí. Nebojí se hrát s tělem, zná tělo a jeho možnosti, umí odhadnout, co je zvládnutelné a co není. Je moc příjemná na komunikaci a navíc atraktivní žena. Moc rád se k ní vracím. Na shibari určitě doporučuji objednat se na delší lekci. Těší se na příště…"

(zdroj: formulář webu)


Vánoční body to body masáž

"...Po rychlé sprše už na mě čeká na pokoji a začíná příjemná objímačka ve stoje během které ji rozbaluji stužku a postupně se vysvlékáme… Emily je hodně šikovná začíná od nohou a postupuje nahoru kde na zádech strávila nejvíce času (hádám že poznala že u mě jsou záda nejhorší a mám je věčně ztuhlý). Během toho probíhá i B2B vzdychání do ucha a budování atmosféry. Přesouvá se mi za hlavu a pokračuje se zády sice mám přímý výhled na její poklad, ale tak nějak jsem pochopil, že je ok koukat, ale doteky ne. Cca po 30 minutách dochází k otočce na záda, kde pokračuje ve své sestavě… daří se jí mě dostat do varu… Samotná masáž je hodně dobrá a pozná na která místa se má zaměřit. Je velmi empatická a vyslovené zákazy neklade a i když by měla nějaké výhrady tak je upřímná a řekne vám to narovinu… V průběhu masáže má své techniky, které fungují i na kamaráda dole……"

6.1.2024 (zdroj: tapky.info)


BDSM masáž

"... má fakt krásné tělo. Ale co hlavně pro mě úplně uhrančivý pohled. Fotky na webu ji přidávají několik let navíc. Ve skutečnosti mi přijde o dost mladší… její masáž zad byla někdy hravá, někdy drsná, prostě ví kam přitlačit. Po otočce následoval drsnější, ale pořád svým způsobem hravá BDSM masáž, i když Emily nic neodpouští a má to celé pod palcem… Jako první mi svázala ruce provazem, bylo to fakt pevné a když jsem se snažil ruce za hlavou dát jinam, ještě více se provaz do rukou zařezával.. Masáž jsem si užil i s vyvrcholením které Emily provedla tak, jak jsem si přál. …."

17.12.2023 (zdroj: tapky.info)


Body to body masáž

"...Emily se hnedka nabídla, jestli si nechci na ten úvodní striptýzek sednout… A zatímco mi tančila jak nějaká malá něžná panenka… mohl jsem se pokochat jejími velkými kérkami na jejích bocích…Přišlo mi, že masáž s Emily, je zas úplně jiná než jsem tady zvyklej… Jako by se pokoušela mě svést a zároveň se mazlit, hladit a dělat mi krásně na těle i na duši. Emily byla něžná jak vánek…Ke konci, se ke mě přitiskla a já si tak mohl pohrát s jejími krásnejma ňadrama…"

6.12.2023 (zdroj: tapky.info)


Body to body masáž

"...Emily je velice sympatická hnědovláska menšího vzrůstu s pěknou ženskou postavou… její tělo zdobí tetování… Emily se ke mě něžně tiskla a hladila, objímali jsme se a zblízka hleděli hluboce do očí, chvílemi nos na nos… a bylo to každopádně velmi vzrušující… Po celou dobu měla na sobě pěkné punčošky, což byl fajn pohled.. Po otočce na záda opět spousta pohledů z očí do očí a milé úsměvy, Emily nejdříve klečela vedle mě a hladila po těle, což jsem ji rád oplácel, pak přešla na body to body a opět zamířila za moji hlavu a v pozici 69 nade mnou přejížděla od mé hlavy k mému pasu…
Slečnu doporučuji všem milovníkům smyslnosti, přirozené krásy, sympatie, úsměvu a pohledu do očí. Emily by si mohla založit salon "Terapie něhou" a já bych si pořídil permici…"

13.10.2023 (zdroj: tapky.info)BDSM masáž/lekce

"Lekce s madam Jenny byla brilantní a dechberoucí, měla své kouzlo a nápaditost. Vytknout nelze nic, lze jen a jen doporučit."

(zdroj: formulář webu)


BDSM masáž

"... Jenny is a beautiful women. The wow effect was definitely there when I first saw her, even though I had already seen her pictures online. After welcoming me warmly, Jenny discussed the details of the massage with me. She is super empathetic and all my fears evaporated instantly. Jenny knows exactly how to adjust to your level of experience, so even a bdsm beginner like myself feels comfortable. To this day, the massage was one of the most memorable…"

24.1.2024 (zdroj: tapky.info)


BDSM masáž/lekce

"...Je jedno, za kterým typem zážitku jdete, vždy vás ochotně vyslechne, probere s vámi průběh, a nakonec vás vyzve, ať se před ní svléknete donaha. Tu poslední část si velice užívá. Vzhledově je Jenny dobře stavěná, krásná holka s pěkným obličejem. Vždy v dobré náladě, a hlavně z ní máte pokaždé pocit, že se na vaši návštěvu těší a snese vám při ní modré z nebe… BDSM je s ní celkem jízda, nejsou tam žádná hluchá místa. Vždy dokáže rychle poznat, co vás bere a co ne a následně na to dokáže velice pružně reagovat. Lekce probíhá ve standardním masážním pokoji…Tyto praktiky dokáže v té nejlehčí formě a v omezené míře kombinovat i s masáží. Cože je za mě u ní jednoznačně TOP zážitek…Co se týče zakončení, tak to nebylo nikdy ve stejné pozici. I tady má celkem široký repertoár pozic.

Za mě jedna z mála holek, za kterou se občas vracím. Vždy překvapí něčím novým. Máte z ní pocit, že ji to opravdu baví a je tu pro vás. Doporučuji vyzkoušet hlavně BDSM masáž, to je její specialita a opravdu to umí…"

6.2.2023 (zdroj: tapky.info)


BDSM masáž

"...Dojde na využití pár pomůcek (od bičíku přes paví pera), které jsou majoritně v držení Jenny – občas dojde k výměně, kdy Jenny některé pomůcky nenápadně "nastraží" mně na dosah, abych je zkusil použít i na ni, což je samozřejmě adekvátně oceněno (znovu podotýkam, že se jedná o BDSM masáž a Jenny je zkušená domina…). Není zapomenuto i na samotné masážní prvky, které jsou spíše na erotické a provokující bazi, nicméně cíle je zdárně dosaženo. Musím uznat, že Jenny opravdu ví, co dělá, zároveň se ale nebojí i s vámi komunikovat a vnímá, co funguje a co ne. Zároveň jsou naprosto dodrženy hranice BDSM zkušenosti i pro začátečníky a já si tak odnáším zážitek, který mohu jen doporučit. Znovu podotýkám, že ani masáž samotná není Jenny cizí…"

29.12.2022 (zdroj: tapky.info)


BDSM masáž/lekce

"... Dveře mi otvírá velmi krásná milá usměvavá holka v takovém řekněme napolo BDSM outfitu... Ještě v pokoji mě Jenny opět trošku vyzpovídala, jak bych si to představoval a tak. I ona řekla nějaký svůj úvod, po kterém už je člověku hned jasné, že Jenny musí být dost zkušená domina…Nejprve si mne svázala a pak povalila na matraci, kde jsme vydrželi až do konce. Po celou dobu mě Jenny udržovala v napětí a hrála si se mnou. Perfektní svazování, CBT a oddalování orgasmu v podání Jenny. Bylo vidět, že Jenny opravdu miluje BDSM a já si to neskutečně užíval. Znovu musím zdůraznit, že když to dominu opravdu baví, tak je to záruka kvalitně stráveného času. Jenny je opravdu velmi skvělá domina, která si na nic nehraje. Podle mě asi Jenny dokáže vyjít vstříc všem klientům…Takže v rámci BDSM lekce Jenny doporučuji všem začátečníkům i zkušeným v oblasti BDSM. Skvělý přístup, nádherná domina,…"

5.11.2021 (zdroj: tapky.info)


KAROLÍNA


BODY TO BODY masáž

"She is Czech and speaks English pretty well, so no issue with the communication....She started to work on my friend, and I have to say she has a very good tecnique, she was changing style every once in a while and it was really nice...out of nowhere she lied at reverse and started a foot job that I really enjoyed, the time was running out so I asked her to finish in 69 position, she agreed and I exploded few minutes later...

Nice next-door girl, with great body.. She is clearly new to this job, but she has potential.."

14.12.2023, zdroj tapky.info


BODY TO BODY masáž

"Masáž zad hodnotím pozitivně... Při masáži z boku, kdy klečí na 4, tak krásně špulí zadeček... Před otočkou se ještě sklouzne tělo na tělo... Hned po otočce zahájila parádní jízdu plnou sexuální energie. Vše zahájila tím, že zůstala na opačné straně, než měla misku s olejíčkem…takže se přes mne krásně natáhla…jednou rukou jsem hladil její vystrčený zadeček... Tu misku tam hledala dost dlouho a navíc vše provokativně komentovala až do doby, kdy bylo jasné, že jsem si tuhle její polohu dostatečně užil. Při roztírání olejíčku se krásně vystavovala v zrcadle a vše završila pozicí, kdy jsem měl přímý výhled zezadu na její vyšpulený zadeček...

Celkově velice příjemný erotický zážitek"

24.11.2023, zdroj tapky.info


BODY TO BODY masáž

"Z fotek na webu jsem se trochu obával skrývaného bříška, to se ale ukázalo jako mýlka. Karolína svým vizuálem přesně splňuje můj ženský ideál: Není extrémně hubená, její tělo bych nazval hubeným, ale je za co chytit (zadek a prsa). Prsa, umělá, na první pohled vzbuzovala pocit že jsou doslova napěchovaná silikonem. Avšak doplňují Karolíně krásné proporce. A když jsem na ní koukal v zrcadle, říkal jsem si, že jí velikostně opravdu padnou..."

15.11.2023, zdroj tapky.info


LUCIE


BODY TO BODY masáž

"...Masáž zad zahájila jemným, sexy přejížděním svých prstíků po mých zádech, před zadek až na stehna, velice příjemná praktika. Následně přešla do klasické masáže zad, který byla velice poctivá. S jejím postupným přesouváním se do nižších partií (zadek a nohy) to přecházelo spíše v takové hlazení, ale velice příjemné. Tuhle fyzickou slast, jsem samozřejmě doplnil i sexy pohledy na tělo pěkné holky a nemohl jsem se dočkat otočky… Ví, kde má své největší přednosti a nebojí se jich při masáži využít. Dostane se vám do sytosti všeho… Celkově velice příjemný erotický zážitek..."

23.2.2024, zdroj tapky.info


BODY TO BODY masáž

"...Ta holka má šarm. Ta holka má smysl pro humor. Ta holka mi dává neskutečnou příležitost a naději, že vše špatné co se mi v mém náročném osobním životě děje, je svým vysvobozením. Ona působí jako odměna. To, že Lucka dokáže masírovat fakt s odhodláním a zdravým sebevědomím, o tom není pochyb...Lucka se umí vcítit natolik do vašeho těla, kdy s vámi svede pomaličku takovou nirvánu, kdy nebudete vědět, která bije a už se začnete zmítat v křečích samotné vášně a vzrušení...Je to holka, co chápe podstatu masáží, co chápe sílu ženských křivek ale i co jí jistě není cizí právě ta zmíněná dominantnější role.

Tobě díky moc, milá Lucko, za nepřeberné množství skvělých pikantních chvil..."

5.1.2024, zdroj tapky.info


BDSM lekce

"...Lucie je velmi pohledná mladá dáma... Spíše je podobný typ, jako ta knihovnice, o které často sníváš, že ti vzadu v rohu naplácá na zadek za to, že jsi vrátil knížku dva dny po uplynutí třicetidenní lhůty. Akorát je mnohem hezčí ve tváři a má sexy tělo s bohatými ženskými křivkami...

Adepta na výprask Lucie přivítá sympatickým pokecem a nenásilným plánováním nadcházejícího kurzu, což patří k dobrému standardu tohoto salonu. Po nutné očistě v koupelně se vracím do třídy a lektorka zahajuje vyučovací hodinu. Celkem s chutí mi dává jednoznačně najevo, že fyzická převaha je mezi zdmi této místnosti na její straně, přesně tak, jak jsem ji při úvodním rozhovoru upozornil, že je mi třeba. Následně mne provede repertoárem vyučovacích technik, kterému intenzitou i stráveným časem jednoznačně vévodí testování odolnosti učitelské rákosky na mém (nejen) pozadí...

Určitě není vyloučeno, že se někdy v budoucnu opět zapíšu na nějaký zajímavý kurz vedený v nápravném zařízení Le Velour právě Lucií."

16.8.2023, zdroj tapky.info


BODY TO BODY masáž

"...Lucka je prostě divoká, vášnivá ale taky neskutečně empatická a všímavá. Zakončení bylo provedeno perfektně:-) ..."

13.8.2023, zdroj tapky.info


ŠARLOTA


BDSM lekce

"Rád bych jen poslal pozdrav a poděkování slečně Šarlotce. Dnes jsem byl u ní na BDSM a moc se mi hodina líbila. Děkuji za krásný a příjemný zážitek"

24.3.2024, zdroj online chat


Byli jste u Šarloty? Napište nám recenzi


VIVIEN


Byli jste u Vivien? Napište nám recenzi


ZUZANA


BDSM lekce

"...Zuzana je úžasná... krásná dívka s naprosto uhrančivým a nesmlouvavým pohledem leč empatickým přístupem. Ač jsme se viděli poprvé, cítil jsem úplnou oddanost... neskutečný zážitek"

22.3.2024, zdroj formulář webu

BDSM lekce

"...už navždy si ji budu pamatovat jako tu, která mne provedla mojí první bdsm lekcí. A že to stálo za to. Zuzana je krásná slečna, při úvodním rozhovoru mám pocit, jak bych se bavil s dlouholetou kamarádkou. Ujasnili jsme si co a jak a když jsem se vrátil ze sprchy, ze Zuzany byla, jak mávnutím kouzelného proutku, domina. Ale celou dobu dokázala úžasně míchat koktejl z erotických doteků, bolesti, napětí a atmosféry. Nikdy bych neřekl, jak širokou škálu emocí dokáže můj mozek vstřebat během poměrně krátké chvíle. Jak nejzkušenější varhaník dokázala Zuzana vždy vytáhnout z velkého počtu ten správný rejstřík a vytvořit neskutečně krásnou interpretaci. Běžná erotická masáž byla pro mne proti tomu písnička přehraná na školním klavíru. Zažil jsem se Zuzanou ten zvláštní pocit absolutního odevzdání se, vložení veškeré důvěry, poodstoupení ze sebe samého, cestu od subjektu k objektu. Ty dvě hodiny utekly strašně rychle. Na konci se zase změnila v tu skvělou a překvapivě něžnou kamarádku a vlastně tím umocnila celý zážitek. Jednoznačně můj nejintenzivnější v mé nijak velké kariéře návštěvníka masážních salonů."

30.7.2023, zdroj tapky.info


BODY TO BODY masáž

"...Jednak Zuzana jen nerozpatlávala olej, ale skutečně mi poctivě promasírovala tělo, jednak předváděla poměrně netypické pozice, k čemuž ji předurčovala atletická postava, silné nohy (teď nemyslím tlusté, ale že v nich má nepochybně sílu) a podle profilu i taneční průprava. Zajímavá byla taky masáž zadečkem směrem k mé hlavě..."

3.12.2022, zdroj tapky.info


"Odměna sladší, než čokoládová pralinka"

Kam dál?