Nuru masáž

V čem se liší naše Nuru masáž od jiných běžně nabízných Nuru masáží?

  • kvalita Nuru gelu - je nutné jej připravit ve správném poměru z kvalitního základu
  • Úvodní rituál - nestačí pouze vyměnit masážní olej za Nuru gel, pro plnohodnotnou relaxaci je Nuru rituál důležitou součástí Nuru masáže
  • Všechny naše masérky prošly kompletním školením na Nuru masáž

O původu Nuru masáže (Kotobuki pub.):

"Prášek z mořských řas rozmíchali v horké vodě a připravili tak přírodní lubrikant - masážní gel s jedinečnými vlastnostmi. Tak vznikl Nuru gel a také Nuru masáž, kde masérka krouživými pohyby zejména stehen, loktů a hýždí prokrvuje a uvolňuje každou namáhanou část těla."

Zažijte originální rituál Nuru masáže, při kterém masérka přímo před vámi v bambusové míse připraví Nuru gel, nanese ho na své nahé tělo a když je dostatečně klouzavá, tak Nuru gel vzápětí ladnými a jistými pohyby přenese na vás. Tento originální zážitek vycházející z původního japonského rituálu pouze ve Studiu Le Velour!

Víte, že královna erotických masáží Body to body vychází právě z prvků Nuru masáží? Jsou si tak podobné, ale přece každá jiná.

Při Nuru masáži nepoužívá masérka olej, ale masíruje Nuru gelem, který se připravuje z řas Nori a slouží jako výborný lubrikant. Je naprosto čistý, 100 % přírodní, bez vůně a perfektně klouzavý.

Přijďte sami vyzkoušet, v čem se Nuru masáž liší.

Zažijete na vlastní kůži:

  • rituální přípravu Nuru gelu v japonském stylu přímo před vašima očima

  • speciální techniku nanášení Nuru gelu na vaše tělo

  • originální provedení Nuru masáže, kdy masérka převážně masíruje pomocí předloktí, lokty, nohou a celým svým sexy tělem

  • erotickou show v japonském stylu

Masáž Nuru nabízejí všechny naše masérky.Ceník Nuru masáže

60 / 90 / 120 min - 2400 / 3600 / 4800 Kč