Erotické masáže

Hrajeme si se všemi smysly


Erotická masáž vám může dodat tolik potřebné lidské pohlazení a vřelost, které spoustě z nás v dnešní době chybí. Základem erotické masáže je relaxační nebo sportovní masáž, kdy vám masérka promasíruje celé nahé tělo "od hlavy až k patě" (nebo jeho část) včetně intimních partií.

Může být jemná a plná něžných doteků, nebo také smyslně sexy. Může směřovat k lehkému BDSM, kdy jste vedeni k ještě intenzivnějšímu prožitku zkušenou dominantní masérkou. Fantazii se meze nekladou.

Při erotické masáži jde především o naprosté uvolnění těla a mysli, není v tom láska ani sex. Můžeme to pojmout jako zábavnou sexy hru nebo show, u které vnímáme pouze tady a teď... Smyslnými pohyby rozproudíme energii v těle, rozpustíme zablokovaný stres a emoce. 

Erotické masáže jsou vhodné pro muže i ženy. Také páry, které chtějí ozvláštnit své intimní chvíle, u nás prožijí nezapomenutelný zážitek. 

Vyberte si "tu svou" a zlepšete si den ;)Ve Studiu Le Velour NEnabízíme sexuální služby (sex, orální sex) v žádné podobě a to ani za příplatek. Erotické masáže a BDSM v našem studiu mají čistě zážitkový charakter.

Je libo něco ostřejšího?