Zuzana

To bude tanec...

O mně:

CZ | Věk: 28 | Výška: 168 cm | Váha: 64 kg | Prsa: 2, přírodní

| Velikost nožky: 40


Zuzana patří mezi naše nejzkušenější masérky a je tak skvělou volbou pro ty, kteří jdou na masáž poprvé, nebo mají specifická přání.

Zuzanu k erotickým masážím přitáhla její zvědavost a kreativita. Ráda tančí, tak se připravte na erotickou show, jakou jste ještě nezažili. Vyzkoušejte třeba Body to body masáž, kde můžete obdivovat její pevnou sportovní postavu.

Zuzana je velice zkušená a dokonale ovládá umění svádění. Při masážích je velice iniciativní, až dominantní. Pokud tedy máte rádi jistou ruku a empatický přístup, budete si se Zuzanou rozumět.


Mezi Zuzaniny oblíbené speciality patří piss, který umí kreativně zakomponovat přímo do masáže. Tak neváhejte se Zuzanou sdílet vaše přání a představy.

Poslechněte si podcast Šimrání, kde Zuzana mluví o své cestě k masážím a BDSM. Šimrání, Epizoda 93


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor se Zuzanou:

Co se mi líbí na masáži?

Ráda muže napínám. Ale žádné strachy…ne doslova. Baví mě, že vás mohu provést unikátním zážitkem, jehož hlavním aspektem je dynamika a intimita. Když se nad tebou rozvlním a ty se zachvěješ jako ta struna.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Vážím si sebe i druhého člověka. To mě potěší i z druhé strany. Výsledkem může být vzájemné porozumění a příjemný společný prožitek. A buďme upřímní, upravené vlasy, svěží dech a vůně kolem krku vždy potěší.

Jak vypadá můj ideální den?

Můj ideální den potřebuje dostatek spánku, pohybu a nekonečnou snídani s dobrou kávu. Také jsme vděčná za přítomnost lidí, kteří jsou mi nejbližší a zvířat. Jsem spokojená, když cítím, že svůj čas smysluplně využívám a že mi to dělá radost.


Recenze Zuzany:

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Jak nejzkušenější varhaník dokázala Zuzana vždy vytáhnout z velkého počtu ten správný rejstřík a vytvořit neskutečně krásnou interpretaci. Běžná erotická masáž byla pro mne proti tomu písnička přehraná na školním klavíru."

Recenze 30.7.2023, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:
"...Jednak Zuzana jen nerozpatlávala olej, ale skutečně mi poctivě promasírovala tělo, jednak předváděla poměrně netypické pozice, k čemuž ji předurčovala atletická postava, silné nohy (teď nemyslím tlusté, ale že v nich má nepochybně sílu) a podle profilu i taneční průprava. Zajímavá byla taky masáž zadečkem směrem k mé hlavě..."

Recenze 3.12.2022, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Pod taktovkou Zuzany