Zuzana

To bude tanec...

O mně:

CZ | Věk: 28 | Výška: 168 cm | Váha: 64 kg | Prsa: 2, přírodní


Zuzanu k erotickým zážitkům přitáhla její zvědavost a kreativita. Ráda tančí, tak se připravte na erotickou show, jakou jste ještě nezažili. Vyzkoušejte třeba Body to body masáž, kde můžete obdivovat její pevnou sportovní postavu.

Pokud budete odvážnější, odhalíte spolu i oponu do světa BDSM. Pro Zuzanu je charakteristická její přísnost a nesmlouvavost, BDSM v jejím podání je intenzivním zážitkem po všech stránkách. Samozřejmě v kombinaci s empatií a zájmem. (Pro fajnšmekry doporučujeme vyzkoušet piss, který patří mezi Zuzaniny oblíbené.)

Tak seberte odvahu a nechejte Zuzanu dostat se vám pod kůži :)

Poslechněte si podcast Šimrání, kde Zuzana mluví o své cestě k masážím a BDSM. Šimrání, Epizoda 93


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor se Zuzanou:

Co se mi líbí na masáži?

Ráda muže napínám. Ale žádné strachy…ne doslova. Baví mě, že vás mohu provést unikátním zážitkem, jehož hlavním aspektem je dynamika a intimita. Když se nad tebou rozvlním a ty se zachvěješ jako ta struna.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Vážím si sebe i druhého člověka. To mě potěší i z druhé strany. Výsledkem může být vzájemné porozumění a příjemný společný prožitek. A buďme upřímní, upravené vlasy, svěží dech a vůně kolem krku vždy potěší.

Jak vypadá můj ideální den?

Můj ideální den potřebuje dostatek spánku, pohybu a nekonečnou snídani s dobrou kávu. Také jsme vděčná za přítomnost lidí, kteří jsou mi nejbližší a zvířat. Jsem spokojená, když cítím, že svůj čas smysluplně využívám a že mi to dělá radost.


"Geniální. Naprosto geniální. BDSM lekce u Zuzky. Po dlouhé době se mi podařilo naprosto vypnout. Vskutku naprosto. Kromě toho, že je Zuzka krásná… je nesmírně empatická. To, co jsem měl možnost u Zuzky zažít bych přál každé hlavě, která nemůže vypnout. Blaho.
Moc děkuji!"

Recenze 3.8.2023, zdroj formulář na webu

"Jak nejzkušenější varhaník dokázala Zuzana vždy vytáhnout z velkého počtu ten správný rejstřík a vytvořit neskutečně krásnou interpretaci. Běžná erotická masáž byla pro mne proti tomu písnička přehraná na školním klavíru."

Recenze 30.7.2023, zdroj tapky.info

"...Jednak Zuzana jen nerozpatlávala olej, ale skutečně mi poctivě promasírovala tělo, jednak předváděla poměrně netypické pozice, k čemuž ji předurčovala atletická postava, silné nohy (teď nemyslím tlusté, ale že v nich má nepochybně sílu) a podle profilu i taneční průprava. Zajímavá byla taky masáž zadečkem směrem k mé hlavě..."

Recenze 3.12.2022, zdroj tapky.info