"Odměna sladší, než čokoládová pralinka."

Studio Le Velour

Studio Le Velour je útulný masážní salón na Vinohradech. V našem malém kolektivu umíme udržet vysokou úroveň služeb, ať si vyberete kteroukoli z našich masérek.


Po každém klientovi měníme ložní prádlo a dezinfikujeme masážní pokoj. Hygiena je u nás na prvním místě - dokonale čistá koupelna, toaleta, dostatek ručníků i hygienických potřeb jsou u nás samozřejmostí.


Snadné objednání přes online chat, telefon, whatsapp nebo online rezervační systém. Rádi vám poradíme a zodpovíme jakékoli otázky. Garantujeme setkání s tou masérkou, kterou jste si objednali.


Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli, ani označený zvonek. Po potvrzení Vaší rezervace obdržíte instrukce pro vstup. Postaráme se o to, abyste se ve Vámi objednaném čase nepotkali s nikým jiným, než s Vaší masérkou. Diskrétnost je tedy zaručena.


Všechny naše masérky jsou češky. Nemusíte se tedy bát jazykové bariéry.

Náš salón se nachází na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, se skvělou dopravní dostupností (Metro A) a možností parkování v blízkém obchodním centru OC Atrium Flora.


"Není masérka, jako masérka. Erotická masáž je umění, které si žádá nejen čas a zkušenosti, ale také velký talent a schopnost empatie. Je v tom chemie, čtení v duši, odhalení tajných přání... a v neposlední řadě také samotné umění masáže.

Proto to milujeme. Tu improvizaci, hravost, nahá těla, doteky a intimitu. Proto mají naše masáže takový drive."

Jenny, majitelka