Studio Le Velour

Profesionální erotický salón v Praze-Vinohradech

"Odměna sladší, než čokoládová pralinka."

Zážitková erotika. Možná jste o ní slyšeli teprve nedávno. Možná o ní už delší dobu sníte. Rádi byste navštívili erotický salón a prožili to na vlastní kůži. Ale možná máte tak trochu obavu, jestli to bude pro vás.

Můžeme vás ujistit, že naše erotické masáže ve Studiu Le Velour jsou vyhledávané zejména pro empatický a zároveň velmi profesionální přístup našich masérek, které svou práci dělají (sakra) dobře.

Každá masáž je individuální


Naše masérky jsou ženy s velkým "Ž". Jsou velmi empatické, vyzařuje z nich skvělá energie a jsou zatraceně sexy. Svou práci berou velmi zodpovědně a k individuálním přáním přistupují s respektem. A to i když je vašim přáním "nechat masáž zcela v její režii". Stejně tak absolvují pravidelné semináře a workshopy, aby byly vždy připraveny na vaše tužby a skrytá přání.

Protože víme, že i naši klienti, stejně jako my, si rádi hrají a mají rádi pikantnosti, tak ve Studiu Le Velour můžete pravidelně ochutnávat i naše speciality.

Nevíte co si pod tím představit?

Tak například v září jsme byli společně "zpátky ve škole", v prosinci jste si mohli rozbalit masérku jako vánoční dárek nebo v březnu jsme vám zbystřily smysly při masáži ve tmě…

Mezi naše klienty patří muži, ženy ale i páry, kteří si k nám chodí zrelaxovat tělo, nabít se novou energií, uvolnit nahromaděné napětí, ale i bloky různého typu. Nemálo také slýcháme, že díky nám se jim zlepšil i sexuální život a jsou také sebevědomější. A na to jsme náležitě pyšné!

ZÁŽITKOVÁ EROTIKA: Mazlení versus odpírání


Jak to tedy je? Ve Studiu Le Velour se specializujeme na Body to body masáže, lingam masáže a na BDSM masáže s prvky lehkého BDSM.

Body to body masáže:

Všechny naše masérky jsou vyškolenými sportovními masérkami, takže opravdu ví i jak vaše tělo namasírovat, aby se dokonale uvolnilo. Body to body masáž je vyvážená kombinace relaxační masáže, kdy klienta masíruje krásná žena celým svým tělem, a erotické show plně stimulující smysly.

Lingam masáže:

Speciální masáž pro muže, kteří chtějí hýčkat jen svůj penis. Všemi možnými způsoby. Lingam masáž si žádá umění zdatných masérek a to naše masérky rozhodně jsou.

BDSM MASÁŽE:

BDSM masáže jsou takový docela jiný level masáží. Můžete si ji představit jako Body to body masáž, ale ne tak něžnou, nýbrž lehce peprnou, okořeněnou o BDSM prvky. Nečekejte ale, že hned ode dveří dostanete důtkami bez varování. TO NE ;)! I k této masáži přistupujeme s respektem a limity vždy konzultujeme nejprve s našimi klienty.


Je návštěva erotického salónu pro vás?


Erotické masáže jsou hlavně o tělesném kontaktu. Není v tom láska, ani sex. V žádné podobě. Je to forma relaxace a uvolnění napětí v těle. Někdy je to jen masáž, jemné hlazení a něžné doteky, jindy zase erotická show nebo hra. Ať už v podobě Roleplay nebo masáže s prvky BDSM.

Díky erotickým masážím se vám zlepší celková vnitřní pohoda, snížíte vliv stresu a vsadíme se, že budete i o chlup lépe spát ;).

Věříme, že s námi ztratíte pojem o čase a budete se těšit na další neuvěřitelný erotický zážitek ve Studiu Le Velour!

"Není masérka, jako masérka. Erotická masáž je umění, které si žádá nejen čas a zkušenosti, ale také velký talent a schopnost empatie. Je v tom chemie, čtení v duši, odhalení tajných přání... a v neposlední řadě také samotné umění masáže.

Proto to milujeme. Tu improvizaci, hravost, nahá těla, doteky a intimitu. Proto mají naše masáže takový drive."

Jenny Parable

Profesionalita

Naše služby udržujeme na profesionální úrovni.

K přáním klienta přistupujeme individuálně a s respektem. Masáž dokážeme přizpůsobit podle přání klienta.

Diskrétnost

Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli, ani označený zvonek. Po potvrzení vaší rezervace obdržíte instrukce pro vstup. Staráme se vždy o to, abyste se ve vámi objednaném čase potkali jen s vaší masérkou.Komunikace

Objednat se u nás můžete přes online chat, telefon, whatsapp nebo přes online rezervační systém Reservio, kde najdete přesný aktuální rozpis jednotlivých masérek.Hygiena

Po každém klientovi měníme ložní prádlo a dezinfikujeme masážní pokoj. Dokonale čistá koupelna, toaleta, dostatek ručníků i hygienických potřeb jsou u nás samozřejmostí.Máte otázky? My máme odpovědi

Studio Le Velour

Erotický salón

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Otevírací doba: 9:00 - 22:00

Jak se k nám dostanete:

Autem - parkování v OC Atrium Flora (odsud cca 8 min pěšky) nebo ve smíšených zónách v ulici Vinohradská

MHD - Tramvajová a autobusová zastávka Jiřího z Poděbrad, Vinohradská vodárna, stanice metra Jiřího z poděbrad (linka A)

Pěšky - cca 5 minut od Žižkovské věže, v blízkosti se nachází spousta dobrých restaurací a kaváren/vináren. Na náměstí se přes týden konají vyhlášené farmářské trhy :)