VIBRUJEME - Limitovaná akce na červenec 2024

30.06.2024

"Všechny nervy v těle mravenčí, a některé více, než jiné :)"


VIBRUJEME - unikátní limitka, kterou jinde nenajdete


Ač víme, že nad ruční intimní masáž a stimulaci není, rozhodli jsme se v červenci obohatit váš zážitek o nový rozměr. Poznejte, že vibrační masážní hlavice nejsou určeny jen ženám a nechejte masérku, ať rozehraje každý váš nerv pomocí jemné vibrační stimulace na míru. V našem vybavení najdete vy nejmodernější vibrátory od značek leWand, Palmpower, nebo BOOM. Z našich zkušených rukou můžete okusit jak vnější, tak vnitřní prostatickou masáž.

VIBRUJEME - Body to body masáž

Oblíbená erotická masáž se zapojením masážní hlavice

Co vás čeká?

K masáži Body to body masérka zapojí použití vibrační hlavice na penis v intenzitě a délce na míru vašim potřebám a pocitům.

Vibrační hlavici lze použít k oddalování orgasmu, nebo ke stimulaci hráze, případně i na bradavky - každý prožívá její použití individuálně a je na naší šikovnosti, najít tu nejvhodnější metodu vám na míru!

Masáž prostaty specializovaným vibrátorem?

Ano! K této limitované akci můžete vykoušet také prostatický vibrátor, speciálně tvarovaný pro pohodlnou a efektivní stimulaci prostaty.

Vibrační masáž prostaty je také nejjednodušší způsob, jak dosáhnout prostatického orgasmu!

Masáž prostaty s použitím prostatického vibrátoru spadá pod příplatkové služby za 500 Kč k ceně masáže. Stačí při objednání Limitované akce uvést masáž prostaty do poznámky, nebo sdělit masérce na místě.

Samozřejmostí je dokonalá hygiena a bezpečnost při použití jakékoli hračky - na vibrační hlavice i veškeré anální pomůcky používáme jednorázové prezervativy a po použití je vše pečlivě dezinfikováno.

VIBRUJEME - Body to body masáž, 60 min - 2400 Kč

VIBRUJEME - Body to body masáž, 90 min - 3100 Kč

VIBRUJEME - BDSM Masáž/lekce

BDSM masáž nebo lekce se zapojením nejen masážní hlavice

Co vás čeká?

Tradičně máte i tentokrát možnost okusit "limitku" také ve formě BDSM. A že je z čeho vybírat! Ať už vás dominantní slečna potrápí intenzivní stimulací při znehybnění, či se budete cítit na vibrační strapon, prostatický vibrátor, nebo vibrační dilatátor, jedno je jisté - ještě dlouho vám bude po tomto zážitku zvonit v uších ;)

POT - Post orgasm torture

Jedna z málo známých praktik, které se skvěle hodí k použití vibrátoru je POT, tedy stimulace penisu i po orgasmu. Při POT dochází k velice intenzivnímu prožitku hraničícím s masochismem, po jehož odeznění přichází hluboká úleva. 

POT není zdaleka pro každého, ale pokud byste tuto specialitu chtěli vyzkoušet, teď už ji znáte a můžete si o ni říct!

Konkrétní průběh lekce "VIBRUJEME" je na domluvě se slečnou/Dominou, při tomto zážitku je vše obsaženo v ceně (včetně prostatického vibrátoru). Finální podoba je vždy na úvaze slečny/Dominy, na míru vašim hranicím a zkušenostem.

VIBRUJEME - BDSM lekce/masáž, 60 min - 2600 Kč

VIBRUJEME - BDSM lekce/masáž, 90 min - 3900 Kč