Vivien

"Nepotřebuji se ptát, vaše tělo mi to řekne za vás..."

O mně:

CZ | Věk: 27 | Výška: 160 cm | Váha: 51 kg | Prsa: 1, přírodní

| Velikost nožky: 37


Dlouhé vlasy, jemné křivky a zkušený dotek - poznejte Vivien. Erotické masáže jsou Vivieniným koníčkem, její zkušenosti a empatii poznáte už od první minuty. 

Vivien je půvabná a bude kolem vás doslova tančit - coby tanečnice má štíhlou, pevnou postavu a dokáže proměnit každou chvíli v úzasnou podívanou.

Co Vivien napsala o své nejoblíbenější masáži?:

Mou nejoblíbenější masáží je body to body. Při této masáži vnímám Vaše prožitky celým svým tělem a lépe vycítím, co Vám je či není příjemné. Mám tendenci si pohrávat s gradací a díky Vašim reakcím poznám, jak rychle a kam až můžu příběh směřovat. Nepotřebuji se vždy ptát, Vaše tělo to řekne za Vás.

Vivien si skvěle rozumí také se ženami a páry, kde oceníte její individuální přístup a schopnost improvizace. Každá vaše návštěva se tak stane nezapomenutelnou.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Vivien:

Co se mi líbí na masáži?

Erotická masáž má i pro mě samotnou velký duchovní a terapeutický význam a mým cílem je, abyste Vy odcházel se stejným pocitem. Je to procházka Vaší fantazií, krátký příběh, kde každý má svou roli. Baví mě, že pokaždé je příběh trochu jiný a že mám možnost poznávat zajímavé osobnosti.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Určitě mi udělá radost, když mi plně důvěřuje a nebojí se ke mně být upřímný. Mám ráda smysl pro humor a uvolněnou přátelskou atmosféru a to třeba s čokoládou jde hned vždy lépe ;)

Jak vypadá můj ideální den?

Jsem tanečnice, tudíž jednoznačně zahrnuje uměleckou nebo pohybovou aktivitu či kulturní zážitek. Když se najde prostor pro dobré jídlo a posezení v kavárně, je to ideální den.


Recenze Vivien:

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Masáž je naprosto dokonalá. Je super, když někoho jeho práce takhle baví a ještě je to navíc krásná, chytrá a milá slečna. Pouze je třeba varovat před silnou návykovostí a snadným vytvořením závislosti na masáži od Vivien."

Recenze 23.04.2024, zdroj: formulář webu

Moje druhá tvář: BDSM masáží k hlubší intimitě