Článek: Kouzlo úvodního rozhovoru

28.03.2024

"Vítej! I dnes jsi stejně okouzlující, jako když jsme se viděli naposled.."

Ke každé masáži nebo BDSM zážitku patří úvodní rozhovor, jež je nedílnou součástí každé vaší návštěvy. Hraje naprosto klíčovou roli v tom, jak bude celý zážitek vypadat, ač může takový rozhovor působit zcela nevinně.


Cílem rozhovoru je naladit se, zpomalit, případně prolomit ledy pokud jste nervózní. Pro všechny erotické zážitky platí, že pokud se úvod vydaří, je i další jejich průběh daleko přirozenější a více vzrušující.

 Jak tedy rozhovor probíhá?

 Co je tedy předmětem úvodní konzultace/rozhovoru?

💛 Který zážitek jste si vybrali? (Můžete to v tuto chvíli ještě změnit.)

💛 Chcete sdílet momentální rozpoložení a náladu? (Umíme se jim dokonale přizpůsobit.)

💛 Podělíte se se slečnou o své dosavadní zkušenosti? (Můžeme na ně navázat.)

💛 Máte nějaké obavy nebo omezení? (Během zážitku už na ně nemusíte tolik myslet, když je známe.)

💛 Prolomili jsme ledy? (V tuto chvíli už nejspíše ano. Nebo jak říká Jenny: "Některé věci se lépe sdílejí, když jsi nahý.")

A dál už se necháme unášet kouzlem okamžiku.

Úvodní konzultace/rozhovor je vždy v ceně masáže/lekce a většinou trvá do pěti minut, v případě masáží i méně. Výjimkou jsou delší bdsm zážitky, kde může být vaše přání a potřeba konzultovat déle, přesněji řečeno tento čas není omezen a je vždy individuální. 

Při vašem příchodu vám nabídneme neperlivou vodu, ale můžete si pochutnat i na kávě Nespresso (také ve variantě bez kofeinu), nebo jednom z mnoha druhů čajů. 

Máte jakoukoli otázku? Můžete využít online chat umístěný v pravém dolním rohu, kde se vám bude věnovat naše milá, vševědoucí operátorka :)