Pyžamová párty a polštářová bitva v říjnu 2023!

01.10.2023

Limitovaná akce říjen 2023

I tento měsíc jsme pro vás připravili zajímavou "limitku", kde můžete vyzkoušet něco nového. Romantické Body to body, nebo oblíbená erotická hra u které se i zapotíte. Podzimní radovánky dorazily do Studia Le Velour!


Pyžamová párty

Už se nám začíná ochlazovat a my máme chuť zalézt do tepla do pelíšku. 

Tato limitovaná Body to Body masáž nemá chybu, je zaměřená na odpočinek a romantiku - masérka vás přivítá oděná do saténové košilky a vede masáž v duchu mazlení a citu, ve stylu GFE (girlfriend experience - jako s vlastní přítelkyní).

Body to body Pyžamová párty je více mazlící a plná tělesného kontaktu (samozřejmě stále v rámci běžných pravidel), s kratší masážní částí, než je u Body to body obvyklé.

60 min Pyžamová párty - cena: 2400 Kč

90 min Pyžamová párty - cena: 3600 Kč

Polštářová bitva

Zahřát se lze i jinak než mazlením! Už jste vyzkoušeli disciplínu "erotický wrestling"? Zjistěte, zda vás dokáže krásná slečna dostat na lopatky. Tomu pocitu, když nad vámi celá udýchaná s hrdým výrazem zvítězí, se vyrovná máloco.

Vše hravě, v míře na které se společně domluvíte.

Erotický wrestling je v našem salónu velice populární, je plný smíchu a příjemné tělesné námahy.

Pozn.: Masérka/domina může být oděná do spodního prádla, nebo sportovního oblečení. Součástí může být také facesitting přes prádlo a lehká psychická dominance.

60 min Polštářová bitva - cena: 2400 Kč

90 min Polštářová bitva - cena: 3600 Kč