Naše srdcovka. Limitovaná akce na květen 2024

04.05.2024

Květen věnujeme masážím a lekcím našeho srdce. Často se ptáte, co máme nejraději. Poznejte nás o trochu lépe a prožijte s námi naše nejoblíbenější momenty.


Naše srdcovka - PRODLOUŽENO do 30.6.!

Limitovaná akce na květen 2024


Tato akce je jiná, než všechny ostatní. Každá z našich slečen vytvořila svou vlastní masáž na míru a přidala něco navíc. Druhou variantou je lekce, obsahující naše nejoblíbenější praktiky a scénáře. 

Nikdy jste nám nebyli blíže, tento měsíc poznáte naši esenci.

8 slečen, 8 různých masáží. Připravily jsme pro vás tyto:

EMILY - Smyslný rituál Nuru

Emily miluje tanec, při této Nuru masáži si vychutnáte prodloužený úvodní Nuru rituál ve formě energického, smyslného a vzrušujícího tance, jen pro vás. Emily vás dovede svést a okouzlit, s dokonalou lehkostí.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


JENNY - Masérčin masér

Masáž Body to body se zajímavou zápletkou - v polovině smyslné show si s Jenny vyměňte roli a namasírujte její křivky od prsou až po zadeček! (v rámci běžných pravidel)

60 min - 2800 Kč (objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable")

90 min - 4200 Kč (objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable")


KAROLÍNA - Napínavé opojení

Karolína má vnady a štíhlé křivky, které jí může leckdo závidět. Masáž Body to body posunula na další úroveň - odkládá prádélko postupně, při promyšlené erotické show a udrží vás tak dokonale v napětí. Třešničkou je smyslný vonný olej (volitelné).

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


LAURA - Romantika v objetí

Světlo mnoha svíček, zamilovaná hudba, měkké objetí Laury a něžná pohlazení.. Laura vytvořila masáž Body to body jako rande. jeho velkou část tvoří mazlení a vámi oblíbené GFE.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


LUCIE - Sem se mi dívej :)

Lucie si je plně vědoma svých předností a ráda je využívá. Masáž Body to body zaměřená na doteky a hry s prsy, zakončená boobjob! Společně si dosyta vyhrajete a její krásná ňadra budete mít ještě dlouho před očima.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


ŠARLOTA - Očistný dotek s vůní ananasu

Ač ve Studu Le Velour běžně nezažijete společnou sprchu s masérkou, s Šarlotou si ji tento měsíc užít můžete - ve formě vzrušujícícho mýdlového rituálu. Po masáži Body to body vás dále opečuje ananasovým peelingem a postará se tak o dokonalou relaxaci a očistu po masáži.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


VIVIEN - Kabaret na dlani

Vivien se ve svém volném čase věnuje tanci a ráda se i při masáži vlní do rytmu hudby. Užijte si pohled na striptýz ve stylu burlesky, kde Vivien svléká sexy korzet a luxusní prádélko k vašemu maximálnímu vzrušení. Následuje masáž Lingam, abyste od Vivien zkrátka nemuseli odtrhnout pohled.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč


ZUZANA - Gymnastika z nulové vzdálenosti

Zuzaně je vlastní jistý a sebevědomý dotek. Obdivujte její sportovní postavu při ještě více dynamické a nápadité sestavě Body to body, která se bude skládat z opravdu intenzivní sportovní masáže a téměř taneční erotické show na vašem těle.

60 min - 2400 Kč

90 min - 3100 Kč

8 domin, 8 různých BDSM lekcí. Připravily jsme pro vás tyto:

EMILY - Shibari na hraně

Shibari - japonské umění bondáže - už možná znáte. Emily k němu ráda přidává ještě fear play (hra se strachem z toho, co přijde), spojený se smyslovou deprivací. Intenzivní zážitek.

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


JENNY - Uctívej mé tělo

Lekce zaměřená na oblíbené praktiky Jenny - uctívání a laskání těla ve formě, kterou určí Jenny, facesitting (sezení na obličeji ve spodním prádle) a s ním spojený breathplay a oddalováním orgasmu. Dokud oba spokojeně nepadnete!

60 min - 2800 Kč (objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable")

90 min - 4200 Kč (objednejte jako "Masáž/lekce s Jenny Parable")


KAROLÍNA - Peggingem ke štěstí

Pegging, tedy pánský anální sex, nemusí být ani trochu o ponížení, ale jedná se i o velmi fyzicky příjemný a intenzivní prožitek, který je zároveň nejoblíbenější praktikou Karolíny!

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


LAURA - Silonková královna

Máte rádi nožičky, nebo třeba silonkové punčochy? Laura si o ně ráda nechá pečovat a se zájmem bude pozorovat, jak se váš zájem promění ve vášeň..

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


LUCIE - Umění mumifikace

Mumifikace je praktika, při které je celé vaše tělo zabaleno do fólie a vy jste tak oddání na milost a nemilost Lucie, která se tímto náramně baví. Nemějte strach, ke všem důležitým částem vašeho těla se dostane!

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


ŠARLOTA - Kápni božskou, holoubku!

Šarlota má nezaměnitelný smysl pro humor a skvěle ovládá umění improvizace. Miluje roleplay a jejím oblíbeným scénářem je erotický výslech. Jak dlouho vydržíte vzdorovat?

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


VIVIEN - BDSM Burlesque

Už jste někdy viděli burleskní tanečnici, oblečenou do lesku, s bičem v ruce? Vivien má svádění v malíčku a s pobaveným úsměvem vás přiměje doslova padnout na lopatky. Po jejím úvodním čísle si tak užijete skvělou BDSM masáž.

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


ZUZANA - Nedotknutelný žár blízkosti

Zuzanin pronikavý pohled vám už více jak rok a půl pomáhá beze strachu se jí odevzdat. Na lekcích má nejraději živočišnost a fyzický nátlak spojený s mučivým oddalováním orgasmu. Zuzana si vezme to, co jí je nejmilejší, jen abyste zjistili že její štěstí je přímo úměrné tomu vašemu.

60 min - 2600 Kč

90 min - 3900 Kč


Tip:

Při objednání přes rezervační systém vyberte masáž nebo lekci "Naše srdcovka". Konkrétní masáž z tohoto článku dosadíme automaticky podle vybrané masérky.

Máte jakýkoli dotaz?

 Využijte online chat, kde vám ráda odpoví naše milá operátorka Veronika.