Sladce žhavé Vánoce 2022

30.10.2022

Našlapuji po špičkách, abych ho nevzbudila. Štědrý večer se povedl, ale on neví, že pro něho mám ještě jeden dárek.. Štědré ráno

Osprchovala jsem se a učesala.. jemně nalíčila. Je až s podivem, jak hladce můj plán běží. Spí tvrdě, po všem tom cukroví a také vyčerpávajícím sexu přímo pod stromečkem. Hračky, které jsem včera rozbalila nešly totiž jen tak odložit stranou (Ježíšek je tedy pěkný úchyl). Usínala jsem uspokojená a mírně roztřesená, s hřejivým pocitem ve slabinách. Možná by si myslel, že si budu ještě druhý den lízat rány, ale já se tak snadno unavit nenechám.

Dnes je řada na mně :) Vklouznu do saténového prádélka, které jsem až doteď schovávala v šuplíku. Cupitám do kuchyně a dávám vařit kávu. Mlýnek by probudil i mrtvého.. Zapínám sporák a dávám smažit vajíčka. V hrnku s horkou vodou uhřívám lahvičku mandlového oleje. To už se na schodech z patra ozývají kroky. 

"Ty už jsi vzhůru? Čekal bych že budu budit spíš já tebe... ...Teda ty ses i.. oblékla?" Zastavil se na posledním schodu a prohlížel si mě. Stál tam nahý, rozcuchaný a usmíval se. Miluju ten kontrast když jsme jeden oblečený a jeden ne. Pod srdcem jsem ucítila vzrušení. Jen takové malé zhoupnutí, ale stačil pouhý pohled na něj. 
"Máš hlad? Snídaně bude hned." Přitáhla jsem si ho a trošku neohrabaně dotáhla na gauč. "Pomůžu ti," začal. "Ne, seď." Přiskočím zpátky ke sporáku a vypnu ho. Za chlebníkem mám připravené krátké kokosové lanko. Dám si ho za záda a vracím se k němu.

"Včera to bylo nádherné, chtěla bych ti poděkovat. Můžu ti teď udělat hezké ráno? Těšila jsem se, až se vzbudíš. Nesmíš ale vyšilovat. Jen si to užij. A buď schovívavý, budu to dělat poprvé." Zaváhal, ale potom se uvolnil a přikývnul. Svázala jsem mu ruce za hlavou. Chtěl protestovat, ale myslím že jen tak ze sportu.. Očividně ho to bavilo. Zjevně. Hmatatelně. 

Líbám ho na krku, prsou i na podbříšku, hladím ho po stehnech.. ale jinde se ho nedotýkám. Vrtí se a chce na mě dosáhnout. Zvednu se a jdu si pro lahvičku s olejem. Může si hlavu ukroutit, je zvědavý. Nenechávám ho dlouho čekat a už jsem zase s ním. Pevně ho chytnu za kořen a na žalud mu liju teplý olej. Zakloní se, vzdechne a zavře oči.. Už je jen v mých rukou, přestal se vzpouzet. 

Vím, jak to má rád. Pravidelnými a jistými pohyby ho vedu dál a dál, až cítím že není daleko od konce. Zpomalím a políbím ho. Sednu si mu obkročmo do klína a dál ho pomalu dráždím. Cítím jeho dech a jak se začíná potit. Dýcháme jako jeden. Když je zase jen pár pohybů od vyvrcholení, pevně ho zmáčknu a zastavím. Podívá se na mě rozčileně a zkoumavě. "Jak to víš?" Nesmírně mi to lichotí. "Já nevím, prostě to poznám. Jsi tak čitelný.."

Ještě asi třikrát ho přivedu těsně na okraj, jen jen přes něho spadnout. Jsem vzrušená, chci to ukončit a vidět ho vybuchnout, ale držím se. Šeptá mi do ucha mezi vzdechy "Udělej mě. Nevydržím to.." Miluju to, proč jsme to nezkusili dřív? 

"Vydržíš tak dlouho, jak bude třeba. Jsi v mých rukou, lásko."

Tahle věta nás ale přenesla dál než jsem chtěla. Už se to nedá vrátit zpátky. Zrychlím a začínám počítat.
"3."
"2."
"1."

Propíná se v zádech a s křikem stříká přímo mezi nás. Nekončí, oddechuje a tělem mu probíhají další a další záchvěvy orgasmu. Divočejší vrchol jsem nikdy neviděla. Směje se a po chvíli říká "Já necítím obličej." 

Osvobodím mu ruce a chvíli se jen tak objímáme. Hladím ho, zamyslím se a hodnotím: "Já jsem asi něco objevila. Miláčku a svátky teprve začaly."

Autorka: Jenny

Kam fantazie letos zavede Vás? Dejte průchod všem tajným přáním třeba s naším Žhavým Vánočním balíčkem,nebo BDSM Vánočním balíčkem, které si nakombinujete na míru.

Prodej balíčků pro rok 2022 ukončen. Děkujeme