Isabel

Něha s kapkou peprnosti...

O mně:

CZ | Věk: 33 | Výška: 162 cm | Váha: 65 kg | Prsa: 4, umělá

| Velikost nožky: 39


Isabel je zkušená masérka, u které kromě jemné krásy a šikovnosti najdete velkou empatii a oporu, o kterou se při každé masáži s ní můžete opřít. Isabel má veselou povahu a její úsměvy jsou opravdu nakažlivé :) 

S příjemným sebevědomím vás provede, ať už si vyberete její oblíbenou masáž Body to body, nebo třeba o něco intenzivnější Lingam masáž. 

Jakmile se Isabel svěříte do rukou, bude s chutí zkoumat všechny způsoby, jak vás - jak sama říká - dostat do "sedmého nebe". Isabel velmi ráda masíruje také ženy a páry, kterým vždy vytvoří nezapomenutelný zážitek.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Isabel:

Co se mi líbí na masáži?

Miluji intimitu a navazování důvěry, vnímám proudící energii mezi námi. Líbí se mi ta kouzelná atmosféra, kdy vejdeš do dveří, kde Tě uvítám a rázem se spolu ocitneme v jiném světě, kde existujeme jen my dva. Necháš se mnou vést a zapomeneš na starosti všedních dnů. :)

Čím mě muž dokáže potěšit?

Velmi oceňuji dobré vychování, úsměv a příjemnou vůni. A když mi chce udělat extra radost, vždy uvítám krásnou květinu, kvalitní hořkou čokoládu či svíčku. :)

Jak vypadá můj ideální den?

Jak vypadá můj ideální den: Ráno bez budíku, uprostřed přírody, dopřeji si bohatou snídani a poté vyrazím na výšlap do hor, kde nejraději čerpám energii. Po návratu se ještě protáhnu ve fitness, poté se zrelaxuji v sauně a nakonec si zajdu do restaurace na skvělou večeři a sklenku kvalitního vína. :)


Recenze Isabel:

Byli jste u Isabel? Napište nám, jak se vám to líbilo

BODY TO BODY MASÁŽ:

"...Zatímco na břiše jste prostě jen v pasivní roli a jste odkázáni jen na vnímání doteků, popřípadě ještě na obraz v zrcadle, tak zde necháváte zrcadlo zrcadlem, ale co získáváte je přímý oční kontakt a hlavně možnost vlastního doteku. A že je čeho se dotýkat – Isabel má krásné tělo, v té době už pokryté vrstvou oleje, od které se odráží barevná světla – až si člověk připadá, že se s tou holkou sešel v tmavém koutě nějakého klubu. Sama Isabel pak celou hru podtrhne tím, že si sedne a začne sama sebe polívat teplým olejem, který jí samozřejmě člověk musí pomoci správně rozetřít! Isabel v této části drží svou hru a na 100% vás drtí svým pohledem a širokým úsměvem...

Já na tuto masáž šel především za relaxací a té jsem se dočkal a vlastně dostal i mnohem více. Isabel vytvořila atmosféru, která předčila má očekávání, a která mě kromě relaxace dokonce i nabila novou energií – nevím, zda se prostě jen trefila na správnou vlnu nebo na to má šestý smysl, ale prostě se jí to podařilo.…

- Recenze 12.7.2024, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Teď jsi jen můj...