Šarlota

Tajemná krása rámovaná loknami

O mně:

CZ | Věk: 21 | Výška: 160 cm | Váha: 58 kg | Prsa: 2, přírodní

| Velikost nožky: 38


Pro mladinkou Šarlotu jsou masáže koníčkem a nachází v nich naplnění. Miluje jejich blízkost a intimitu, je pečující a se zájem prozkoumá každičký kousek vašeho těla.

Šarlota má krásné křivky, ladné pohyby a sofistikovaný projev. Pokud hledáte masérku na opravdu smyslný zážitek i příjemné povídání, budete si s Šarlotou rozumět. Poznejte ji třeba při Body to body, nebo Nuru masáži, při které prožijete v Šarlotině podání neopakovatelný Nuru rituál. 

Jako jediná naše masérka má Šarlota upravené, ale přírodní ochlupení.

Šarlota masíruje také ženy a páry.  


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Šarlotou:

Co se mi líbí na masáži?

Rozmanitost osobností, které potkám a šití masáže/lekce na míru, při které mi klient nechává nahlédou do jeho vlastního světa. Baví mě ta souhra, kdy hlavní herci jsou plně ponořeni v přítomném okamžiku.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Když uvidí něco, co mám ráda nebo o čem jsem mluvila a vzpomene si na mě. Např. makronky ;)

Jak vypadá můj idealní den?

Každý den se učím a objevuji něco nového, i náročné dny mají co do sebe. Co mi dělá radost je procházet se po lese za krásného slunečného dne.


Recenze Šarloty:

Byli jste u Šarloty? Napište nám, jak se vám to líbilo

BODY TO BODY MASÁŽ: 
"...usazuje mě do křesla a začíná se tulit/provokovat, něco mezi lap dance a předehrou. Sedím v bederní roušce z ručníku, Šarlota se na mne dobývá, má na sobě černou košilku, z které osvobozuje moc hezké poprsí a nabízí je k laskání... Povedený začátek, přesouváme se na futon a masáž na břiše... Šarlota je milá, velmi hezká mladá tmavovláska. Empatická, hezká v obličeji, přírodní prsa. Je komunikativní, ale nemá potřebu tlachat... Už jsem pár masáží zažil a tuhle řadím mezi vysoce nadprůměrné"

Recenze 30.4.2024, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Polibte Šarlotce střevíček