Emily

I panenky si chtějí hrát...

O mně:

CZ | Věk: 25 | Výška: 160 cm | Váha: 55 kg | Prsa: 3, přírodní

| Velikost nožky: 37


Své BDSM lekce vedu jistou a sebevědomou rukou, ovšem s důrazem na tvé individuální potřeby. Ráda si hraju a poslušné hračky mám nejraději. Můžeš čekat různé psychické hry v kombinaci se sváděním, pohledy do očí ze kterých se ti roztřesou nohy a sofistikované ponížení. 

Budu kolem tebe tančit tak, že se ti o mě bude ještě dlouho zdát. Zkrátka miluji, když mi odevzdáš kontrolu a necháš mě si hrát.

I když se to nezdá, ráda si užiju i hrubější praktiky. Vyzkoušej rough body play, impact play, nebo škrcení a breathplay.

Nejvíce ze všeho ale miluji umění japonské bondáže shibari – v tomto oboru mám mnohaleté zkušenosti a jsem aktivní v shibari scéně. Vyzkoušej beze strachu dotek provazu... (Pro plnohodnotný shibari zážitek doporučuji alespoň 120min, nebo více.)

Stejně jako ostatní v našem studiu ovládám také umění oblíbené BDSM masáže, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, kteří chtějí zažít něco zase úplně jiného. Přesná její podoba je vždy o domluvě na místě. Tuto kombinaci masáže a poctivého BDSM nabízíme jako jediní u nás – umožňuje nám ji harmonické prostředí masážního salónu a bohaté BDSM vybavení.

Tak si přijď hrát.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Co spolu můžeme zažít?

Lehčí BDSM

- Znehybnění (provazy, pouta)
- smyslová deprivace
- fetiše všeho druhu (footfetish, bootfetish, latex, lack, kůže, nylon,..)
- roleplay, svádění, provokace (psychická dominance)
- oddalování orgasmu
- anální hrátky, masáž prostaty
- feminizace


Pokročilé BDSM a RACK

- výprasky, polohové tresty
- fisting
- trampling
- breathplay (plynová maska, nafukovací maska, facesitting – ve spodním prádle)
- jehly
- ponižování a roleplay, týrání, výslechy, hry na sluhu, otroka
- CBT

- wrestling, rough body play


Co nenabízím?

- scat, piss, adult baby, hry na veřejnosti, dlouhodobá služba (24/7), sex v jakékoli podobě

Nenašli jste svou oblíbenou praktiku? 

Poraďte se s naší operátorkou v Online chatu!


Recenze Emily:

Byli jste u Emily? Napište nám, jak se vám to líbilo

BDSM LEKCE:

"BDSM lekce u Emily. Tahle slečna to s provazy fakt umí. Super energie! Na konci se mi třásly kolena a cesta domů byla fakt náročná. Těším se na příště."

Recenze 24.5.2024, zdroj formulář na webu

BDSM LEKCE:

"...Emily dokazuje, že domina nemusí být ta, která křičí a je chladná. Emily je empatická, ale přesto dominantní... Včera jsem byl na první BDSM lekci a ta hodina utekla šíleně rychle. Lekce byla vynikající. Chtěl jsem znehybnění a vyzkoušet různé praktiky dle Emily... A udělal jsem dobře, protože to bylo lepší než jsem si sám představoval..."

Recenze 10.4.2024, zdroj formulář na webu

BDSM LEKCE:

"Emily má nejen tu hravost a až panenkovskou krásu, ale je ženou mnoha dalších tváří a výrazů: od hravého přes pobavený, zkoumající, tvrdý, ale i starostlivý a pečující. Přechází mezi nimi s lehkostí, jak se jí zrovna zachce a člověk se jí právě tak snadno odevzdá a svěří do jejích zkušených rukou."

Recenze 27.8.2023, zdroj formulář na webu

Moje něžná tvář: Jemné pohlazení od Emily