Emily

I panenky si chtějí hrát...

O mně:

CZ | Věk: 25 | Výška: 160 cm | Váha: 55 kg | Prsa: 3, přírodní

| Velikost nožky: 37


Půvabná a jemná jako porcelánová panenka, Emily vám doslova učaruje. Kromě jejích krásných křivek vám v paměti nejvíce utkví její pohled - pronikavý, ale laskavý.

Emily dokáže každou masáž proměnit ve vzrušující a estetický zážitek, ladné pohyby při Body to body vás pohladí na těle i na duši. Oblíbená je také její Lingam masáž, kterou Emily dokonale graduje a zvolí tak ideální intenzitu i průběh přesně na míru.

Coby certifikovaná a zkušená masérka vás Emily nejen pohladí, ale také perfektně namasíruje, její ruce jsou zkrátka zázrak :-)

Emily je bisexuální a velmi ráda masíruje také ženy. Nebojte se překvapit svou partnerku erotickou masáží jako dárkem nebo můžete přijít oba na skvělou čtyřruční párovou masáž, kde můžete společně zažít něco nevšedního.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Emily:

Co se mi líbí na masáži?

Na masáži mám ráda kontakt. Propojení fyzického a mentálního relaxu a možnost se s kýmkoliv ponořit do hlubokého, intimního zážitku.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Muž mě vždy potěší příjemnu konverzací a respektem. Často na mě velký dojem udělá hned první úsměv. Ať už je nervózní, sebejistý nebo hravý.

Jak vypadá můj ideální den?

Můj ideální den je v dobré společnosti, někde v horách, v přírodě, nebo v zahraničním městě. S kávou, skvělým jídlem, zkoumáním okolí a často s provazy, foťákem a četným hraním.


Recenze Emily:

Byli jste u Emily? Napište nám, jak se vám to líbilo

BODY TO BODY MASÁŽ: 

"... Je fakt nádherná... Masírovat teda fakt umí - krk a páteř masíruje líp než většina profíků, co se specializují jen na to. Ta masáž svalů byla tak do hloubky, že jsem to na sobě cítil ještě druhý den - v dobrém slova smyslu.
Erotickou část bych zhodnotil na 150 procent - tohle si musím někdy zopakovat."

Recenze 4.5.2024, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ: 

"...Emily je fakt nádherná holka, naživo se mi líbila ještě víc než z fotek. Drobná postava, krásná prsa i zadek, oči ze kterých mrazí (v dobrém). Něžná, pozorná, občas hodí lehký vtípek..."

Recenze 6.3.2024, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ: 

"...Emily se hnedka nabídla, jestli si nechci na ten úvodní striptýzek sednout. A zatímco mi tančila jak malá něžná panenka, mohl jsem se pokochat jejími velkými kérkami na jejích bocích. Přišlo mi, že masáž s Emily je zas úplně jiná než jsem zvyklej.
Jako by se pokoušela mě svést a zároveň se mazlit, hladit a dělat mi krásně na těle i na duši..."

Recenze 6.12.2023, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: Vyzkoušejte umění shibari z rukou Emily