Emily

Dovolená 26.2.-7.3.2024

I panenky si chtějí hrát...

O mně:

CZ | Věk: 25 | Výška: 160 cm | Váha: 55 kg | Prsa: 3, přírodní


Možná na vás bude působit jako andílek. Porcelánová panenka. Ale nenechte se zmást jejím jemným vzhledem, protože Emily umí vystrčit růžky. A mívá opravdu ďábelské nápady! Žádná erotická masáž s ní není stejná a nudit se rozhodně nebudete.

Emily je bisexuální a velmi ráda masíruji také ženy. Nebojte se překvapit svou partnerku erotickou masáží jako dárkem nebo můžete přijít oba na skvělou čtyřruční párovou masáž, kde můžete společně zažít něco nevšedního.

Jako domina vám Emily a připraví BDSM lekci na kterou jen tak nezapomenete. Mezi její speciality patří japonská bondáž Shibari, rough body play a spank. Ale nemusíte mít strach, trestá jen ty, kteří to potřebují :)

Tak si přijďte hrát.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Emily:

Co se mi líbí na masáži?

Na masáži mám ráda kontakt. Propojení fyzického a mentálního relaxu a možnost se s kýmkoliv ponořit do hlubokého, intimního zážitku.

Čím mě muž dokáže potěšit?

Muž mě vždy potěší příjemnu konverzací a respektem. Často na mě velký dojem udělá hned první úsměv. Ať už je nervózní, sebejistý nebo hravý.

Jak vypadá můj ideální den?

Můj ideální den je v dobré společnosti, někde v horách, v přírodě, nebo v zahraničním městě. S kávou, skvělým jídlem, zkoumáním okolí a často s provazy, foťákem a četným hraním.


Recenze Emily:

BDSM LEKCE:

"Emily má nejen tu hravost a až panenkovskou krásu, ale je ženou mnoha dalších tváří a výrazů: od hravého přes pobavený, zkoumající, tvrdý, ale i starostlivý a pečující. Přechází mezi nimi s lehkostí, jak se jí zrovna zachce a člověk se jí právě tak snadno odevzdá a svěří do jejích zkušených rukou."

Recenze 27.8.2023, zdroj formulář na webu

BODY TO BODY MASÁŽ: 

"Emily je velice sympaticka hnedovlaska mensiho vzrustu s peknou zenskou postavou, zadna kost a kuze, a ma pekna prsa trojky. Jeji telo zdobi tetovani, ktere je videt na fotkach, je fakt velke, ale masercino charisma to tak zastinilo, ze mi to bylo uplne jedno a nikterak jsem si ho nevsimal. Slecnu doporucuji vsem milovnikum smyslnosti, prirozene krasy, sympatie, usmevu a pohledu do oci. Emily by si mohla zalozit salon "Terapie nehou" a ja bych si poridil permici :)."

Recenze 13.10.2023, zdroj tapky.info