Karolína

Něha a láska s ohníčky v očích.

O mně:

CZ | Věk: 24 | Výška: 166 cm | Váha: 55 kg | Prsa: 3, umělá


Něžná a romantická, to je Karolína. V erotických masážích je nováčkem, masáže jsou pro ni cestou k elegantnímu spojení tělesného prožitku a intimity, je velice empatická a vstřícná.

Karolína má krásnou štíhlou postavu bez jediné chybičky. Obdivovat ji můžete nejlépe při masáži Body to body, kde vám předvede své křivky ve všech vzrušujících polohách.

Karolína se ničeho nebojí a miluje každou novou zkušenost. Svěřte s každým přáním, vymyslí vám průběh skutečně na míru.  Vyzkoušet můžete s Karolínou také piss, ať už při masáži, nebo při lekci.

BDSM masáž v jejím podání je mimořádně laskavá a vhodná pro ty, kteří mají obavy z příliš dominantního přístupu masérky.

Zážitky s Karolínou se podobají dovádění s kamarádkou, která je pro každou špatnost ;) Nejvíce si užívá svádění a lehkou dominanci, spojenou s provokací a škodolibým popichováním.

Karolína masíruje také ženy a páry, skvělé jsou také její čtyřruční masáže, kdy se bude dobře doplňovat s další masérkou.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN, DE

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Karolínou:

Co se mi líbí na masáži?

Řeč těla dokáže mnohdy říci více než slova.. Při masáži vnímám tu neverbální komunikaci a intimitu, je úžasné že to funguje i s někým, koho vidím třeba poprvé :)

Čím mě muž dokáže potěšit?

Když dává najevo, co se mu líbí a co zrovna cítí. Nebojí se sdělit svá přání. Díky tomu se můžeme dostat opravdu hluboko a užíváme si to oba dva - můžu se masáži lépe oddat. 

Jak vypadá můj ideální den?

Pořádně se vyspím a potom si vyrazím na výlet někam do přírody. Sama, v pohodlném teplém oblečení, nejlépe někde do hor, kde nejsou slyšet auta, jen šumění stromů :)


"Z fotek na webu jsem se trochu obával skrývaného bříška, to se ale ukázalo jako mýlka. Karolína svým vizuálem přesně splňuje můj ženský ideál: Není extrémně hubená, její tělo bych nazval hubeným, ale je za co chytit (zadek a prsa). Prsa, umělá, na první pohled vzbuzovala pocit že jsou doslova napěchovaná silikonem. Avšak doplňují Karolíně krásné proporce. A když jsem na ní koukal v zrcadle, říkal jsem si, že jí velikostně opravdu padnou."

Recenze 15.11.2023, zdroj tapky.info