Karolína

Dovolená 20.5.-26.5.2024

Něha a láska s ohníčky v očích.

O mně:

CZ | Věk: 24 | Výška: 166 cm | Váha: 55 kg | Prsa: 3, umělá

| Velikost nožky: 39


Zážitky s Karolínou se podobají dovádění s kamarádkou, která je pro každou špatnost ;). Nejvíce si užívá svádění a těsný fyzický kontakt při masáži. Erotické masáže jsou pro ni cestou k elegantnímu spojení tělesného prožitku a intimity. Karolína je velice empatická a vstřícná.


Karolína má krásnou štíhlou postavu bez jediné chybičky. Při masáži se tak můžete kochat jejím šťavnatým zadečkem, štíhlým bříškem a napěchovaným dekoltem.

Obdivovat ji můžete nejlépe při masáži Body to body, kde vám předvede své křivky ve všech vzrušujících polohách.

Vyzkoušet můžete s Karolínou také piss, který šikovně zakomponuje přímo do masáže, na základě vašich přání.

Karolína masíruje také ženy a páry, skvělé jsou také její čtyřruční masáže, kdy se bude dobře doplňovat s další masérkou.


Národnost: CZ, Jazyky: CZ, EN, DE

Kuřačka: Ne

Rozhovor s Karolínou:

Co se mi líbí na masáži?

Řeč těla dokáže mnohdy říci více než slova.. Při masáži vnímám tu neverbální komunikaci a intimitu, je úžasné že to funguje i s někým, koho vidím třeba poprvé :)

Čím mě muž dokáže potěšit?

Když dává najevo, co se mu líbí a co zrovna cítí. Nebojí se sdělit svá přání. Díky tomu se můžeme dostat opravdu hluboko a užíváme si to oba dva - můžu se masáži lépe oddat. 

Jak vypadá můj ideální den?

Pořádně se vyspím a potom si vyrazím na výlet někam do přírody. Sama, v pohodlném teplém oblečení, nejlépe někde do hor, kde nejsou slyšet auta, jen šumění stromů :)


Recenze Karolíny:

BODY TO BODY MASÁŽ:

"She is Czech and speaks English pretty well, so no issue with the communication....She started to work on my friend, and I have to say she has a very good tecnique, she was changing style every once in a while and it was really nice...out of nowhere she lied at reverse and started a foot job that I really enjoyed, the time was running out so I asked her to finish in 69 position, she agreed and I exploded few minutes later...
Nice next-door girl, with great body.. She is clearly new to this job, but she has potential.."

Recenze 14.12.2023, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Masáž zad hodnotím pozitivně... Při masáži z boku, kdy klečí na 4, tak krásně špulí zadeček... Před otočkou se ještě sklouzne tělo na tělo... Hned po otočce zahájila parádní jízdu plnou sexuální energie. Vše zahájila tím, že zůstala na opačné straně, než měla misku s olejíčkem…takže se přes mne krásně natáhla…jednou rukou jsem hladil její vystrčený zadeček... Tu misku tam hledala dost dlouho a navíc vše provokativně komentovala až do doby, kdy bylo jasné, že jsem si tuhle její polohu dostatečně užil. Při roztírání olejíčku se krásně vystavovala v zrcadle a vše završila pozicí, kdy jsem měl přímý výhled zezadu na její vyšpulený zadeček...
Celkově velice příjemný erotický zážitek"

Recenze 24.11.2023, zdroj tapky.info

BODY TO BODY MASÁŽ:

"Z fotek na webu jsem se trochu obával skrývaného bříška, to se ale ukázalo jako mýlka. Karolína svým vizuálem přesně splňuje můj ženský ideál: Není extrémně hubená, její tělo bych nazval hubeným, ale je za co chytit (zadek a prsa). Prsa, umělá, na první pohled vzbuzovala pocit že jsou doslova napěchovaná silikonem. Avšak doplňují Karolíně krásné proporce. A když jsem na ní koukal v zrcadle, říkal jsem si, že jí velikostně opravdu padnou..."

Recenze 15.11.2023, zdroj tapky.info

Moje druhá tvář: I Karolína umí vytáhnout drápky